Προμήθεια καυσίμων (κίνησης - θέρμανσης) για τις ανάγκες του Δήμου Μάνδρας-Ειδυλλίας έτους 2024-2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΑΝΔΡΑΣ-ΕΙΔΥΛΛΙΑΣ
- Published
- 6 November 2024
- Submission deadline
- 10 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €725,805
- Place of performance
- ΜΑΝΔΡΑ, EL306
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00675209-2024
- Reference
- 4fd2ab65-26a0-4d9f-b94e-4cab7324234f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
Description
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων με τίτλο «Προμήθεια καυσίμων (κίνησης - θέρμανσης) για τις ανάγκες του Δήμου Μάνδρας-Ειδυλλίας έτους 2024-2025».
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΚΙΝΗΣΗΣ | 09134100 Gasoil | €565,032 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2 ΒΕΝΖΙΝΗ ΑΜΟΛΥΒΔΗ | 09132100 Gasolina sin plomo | €64,291 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3 ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ ΘΕΡΜΑΝΣΗΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €96,483 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής. Ειδικότερα, η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, θα προκύψει με ποσοστιαία έκπτωση επί…
Official publications
- TED · 00675209-2024 · 6 November 2024
- OJS · 216/2024 · 6 November 2024