ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΥΣΙΜΩΝ ΚΑΙ ΛΙΠΑΝΤΙΚΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ – ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΚΤΙΟΥ - ΒΟΝΙΤΣΑΣ
- Published
- 26 July 2024
- Submission deadline
- 2 September 2024, 13:00
- Estimated value
- €1,320,471
- Place of performance
- ΒΟΝΙΤΣΑ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00452313-2024
- Reference
- db1f8c87-f640-4ea9-8f2e-b266dad46001
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09100000Combustibles
- 09134100Gasoil
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09210000Preparados lubricantes
Description
προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών για τις ανάγκες του Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας και των Πρώην Νομικών του προσώπων ( Σχολικής Επιτροπής Α'/βαθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας, της Σχολικής Επιτροπής Β΄/βαθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Ακτίου-Βόνιτσας ) για δυο έτη από την υπογραφή της σύμβασης.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΔΕ ΑΝΑΚΤΟΡΙΟΥ (Πετρέλαιο θέρμανσης, Πετρέλαιο κίνησης, Βενζίνη Αμόλυβδη | 09100000 Combustibles | €835,706 |
| 2 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΔΕ ΠΑΛΑΙΡΟΥ (Πετρέλαιο θέρμανσης, Πετρέλαιο κίνησης, Βενζίνη αμόλυβδη) | 09100000 Combustibles | €334,240 |
| 3 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΔΕ ΜΕΔΕΩΝΟΣ (Πετρέλαιο θέρμανσης, Πετρέλαιο κίνησης, Βενζίνη αμόλυβδη) | 09100000 Combustibles | €189,380 |
| 4 | ΣΥΜΒΑΤΙΚΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | 09210000 Preparados lubricantes | €37,840 |
| 5 | ΑΝΑΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ | 09210000 Preparados lubricantes | €1,800 |
| 6 | ΒΙΟΔΙΑΣΠΟΜΕΝΑ /ΒΙΟΑΠΟΑΙΚΟΔΟΜΙΣΗΜΑ ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ ΒΟΝΙΤΣΑΣ | 09210000 Preparados lubricantes | €10,324 |
| 7 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΠΡΩΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Α΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €46,410 |
| 8 | ΚΑΥΣΙΜΑ ΠΡΩΗΝ ΣΧΟΛΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ Β΄ΒΑΘΜΙΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΔΗΜΟΥ ΑΚΤΙΟΥ-ΒΟΝΙΤΣΑΣ | 09135100 Petróleo para calefacción | €26,520 |
Award criteria
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή) ανά τμήμα, η οποία θα δοθεί (βάση του άρθρου 95 του Ν.4412/2016) ως εξής:…
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή) ανά τμήμα, η οποία θα δοθεί (βάση του άρθρου 95 του Ν.4412/2016) ως εξής:…
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή) ανά τμήμα, η οποία θα δοθεί (βάση του άρθρου 95 του Ν.4412/2016) ως εξής:…
- Price — Η σύμβαση θα ανατεθεί με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή) ανά τμήμα, η οποία θα δοθεί (βάση του άρθρου 95 του Ν.4412/2016) ως εξής:…
- Price — για τα λιπαντικά η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή)
- Price — για τα λιπαντικά η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάση τιμής (χαμηλότερη τιμή)
Official publications
- TED · 00452313-2024 · 26 July 2024
- OJS · 145/2024 · 26 July 2024