Προμήθεια καυσίμων και λιπαντικών
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ
- Published
- 21 August 2024
- Submission deadline
- 3 October 2024, 23:00
- Estimated value
- €1,024,926
- Place of performance
- Μολάοι, EL653
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00502261-2024
- Reference
- 56056242-ba71-4669-8fdd-f98e22b60e0d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09000000Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía
- 09100000Combustibles
Description
Προμήθεια υγρών, αερίων καυσίμων και λιπαντικών προς κάλυψη των αναγκών των υπηρεσιών του Δήμου για τα έτη 2025-2026, προϋπολογισμού με ΦΠΑ 1.270.907,76 ευρώ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΑΣΩΠΟΥ-ΜΟΛΑΩΝ-ΖΑΡΑΚΑ (ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ) | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €501,306 |
| 2 | 1ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΑΣΩΠΟΥ-ΜΟΛΑΩΝ-ΖΑΡΑΚΑ (ΛΙΠΑΝΤΙΚΑ) | 09210000 Preparados lubricantes | €32,224 |
| 3 | 1ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΑΣΩΠΟΥ-ΜΟΛΑΩΝ-ΖΑΡΑΚΑ (ΑΕΡΙΑ ΚΑΥΣΙΜΑ) | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €7,508 |
| 4 | 2ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΜΟΝΕΜΒΑΣΙΑΣ (ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ) | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €194,710 |
| 5 | 3ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΒΟΙΩΝ (ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ) | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €277,532 |
| 6 | 3ος ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ Δ.Ε ΒΟΙΩΝ (ΑΕΡΙΑ ΚΑΥΣΙΜΑ) | 09000000 Derivados del petróleo, combustibles, electricidad y otras fuentes de energía | €11,645 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης αποτελεί η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει της τιμής και συγκεκριμένα: -Για τα είδη (πετρέλαιο κίνησης, πετρέλαιο θέρμανσης και βενζίνη…
Official publications
- TED · 00502261-2024 · 21 August 2024
- OJS · 162/2024 · 21 August 2024