Προμήθεια καυσίμων Δήμου Αλεξάνδρειας για δύο έτη
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
- Published
- 3 July 2024
- Submission deadline
- 16 August 2024, 15:00
- Estimated value
- €2,000,462
- Place of performance
- ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ, EL521
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00394172-2024
- Reference
- 7aaa1719-636c-4f1f-91e7-4db05c8cd91e
- Official source
- Official source
CPV codes
- 09132100Gasolina sin plomo
- 09134200Combustible para motores diésel
- 09135100Petróleo para calefacción
- 09111400Combustibles de madera
Description
Η παρούσα προκήρυξη αφορά στην προμήθεια καυσίμων του Δήμου Αλεξάνδρειας για τις ανάγκες κίνησης των οχημάτων και των μηχανημάτων του, την λειτουργία των μηχανολογικών εγκαταστάσεων και την θέρμανση των κτιρίων του για δύο (2) έτη. Τα προς προμήθεια είδη κατατάσσονται στους ακόλουθους κωδικούς του Κοινού Λεξιλογίου δημοσίων συμβάσεων (CPV) : 09132100-4(Αμόλυβδη Βενζίνη) 09134200-9(Καύσιμο πετρελαιοκινητήρων ντίζελ) 09135100-5 (Πετρέλαιο Θέρμανσης) 09111400-4(Καύσιμα με βάση το ξύλο)
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ Α΄ΥΓΡΑ ΚΑΥΣΙΜΑ | 09134200 Combustible para motores diésel | €1,977,002 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β΄ΣΤΕΡΕΑ ΚΑΥΣΙΜΑ | 09111400 Combustibles de madera | €1,977,002 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00394172-2024 · 3 July 2024
- OJS · 128/2024 · 3 July 2024