ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ
Buyer: Δήμος Κω
- Published
- 30 May 2024
- Submission deadline
- 5 July 2024, 16:00
- Estimated value
- €136,500
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00320716-2024
- Reference
- d6bf5a65-9895-456d-be3d-a94c92ef5238
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42415100Carretillas elevadoras
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΛΑΘΟΦΟΡΟΥ ΟΧΗΜΑΤΟΣ
Award criteria
- Cost — Η ανάθεση της σύμβασης θα γίνει με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής άποψης προσφορά, βάσει της βέλτιστης σχέσης ποιότητας - τιμής
Official publications
- TED · 00320716-2024 · 30 May 2024
- OJS · 104/2024 · 30 May 2024