Προμήθεια και τοποθέτηση εξοπλισμού παιδικών χαρών Δήμου Βέροιας
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
- Published
- 17 November 2025
- Submission deadline
- 23 December 2025, 14:00
- Estimated value
- €315,158
- Place of performance
- EL521
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00762089-2025
- Reference
- 83dd5c03-d8e9-4f2f-81bd-895c241b2990
- Official source
- Official source
CPV codes
- 37535200Equipamiento para terrenos de juego
Description
Διακήρυξη 386211
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΜΕΣΩ ΕΣΗΔΗΣ | 09100000 Combustibles | €203,354 |
| 2 | ΑΜΕΣΕΣ ΑΝΑΓΚΕΣ'' (ΑΠΕΥΘΕΙΑΣ ΑΝΑΘΕΣΗ) | 37535200 Equipamiento para terrenos de juego | €50,806 |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ
Official publications
- TED · 00762089-2025 · 17 November 2025
- OJS · 221/2025 · 17 November 2025