El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ "ΕΞΥΠΝΗΣ" ΠΟΛΗΣ ΚΑΙ ΒΙΩΣΙΜΗΣ ΑΣΤΙΚΗΣ ΚΙΝΗΤΙΚΟΤΗΤΑΣ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

Published
9 April 2024
Submission deadline
17 May 2024, 23:59
Estimated value
€342,419
Place of performance
Φλώρινα, EL533
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00206955-2024
Reference
ba845c3f-b8ea-4031-a655-047baf4cb68a
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού άνω των ορίων με κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής για την προμήθεια και εγκατάσταση συστημάτων "έξυπνης" πόλης και βιώσιμης αστικής κινητικότητας

Lots (5)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 Σύστημα παροχής ασύρματης πρόσβασης στο διαδίκτυο (Free WiFi) και Επέκταση Οπτικού Δακτυλίου Πόλης (ΜΑΝ) ως προς οπτική υποδομή
Φλώρινα, EL533
32344210 Equipo de radio €146,935
2 Σύστημα έξυπνης διαχείρισης οδοφωτισμού
Φλώρινα, EL533
38820000 Equipo con mando a distancia €64,920
3 Σύστημα έξυπνης στάθμευσης σε χώρους στάθμευσης
Φλώρινα, EL533
34926000 Equipo de control de aparcamientos €77,822
4 Σύστημα τηλεχειρισμού δημοσίων υποδομών και δικτύων (πλατφόρμα έξυπνης πόλης)
Φλώρινα, EL533
48422000 "Suites" de paquetes de software €52,742
5 Προμήθεια και εγκατάσταση συστημάτων "έξυπνης" πόλης και βιώσιμης αστικής κινητικότητας €342,419

Award criteria

Official publications