ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΟΥ ΟΠΣ 6019341
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
- Published
- 12 May 2025
- Submission deadline
- 17 June 2025, 14:30
- Estimated value
- €1,205,806
- Place of performance
- EL611
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00299790-2025
- Reference
- 5f7eec7a-1438-4387-98f4-3461e5e2795a
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33111721Aparatos para angiografía digital
Description
Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός άνω των ορίων Μεικτής Σύμβασης για την «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΟΓΡΑΦΟΥ (CPV: 33111721-1)» με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας –τιμής και συνολική προϋπολογισθείσα δαπάνη 1.495.200,00€ συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, της Προμήθειας του εξοπλισμού, του 1ου έτους συντήρησης μετά την λήξη εγγύησης καλής λειτουργίας και δικαιωμάτων προαίρεσης στο πλαίσιο υλοποίησης του ΕΣΠΑ 2021-2027, στο ΕΠ «ΠΕΠ Θεσσαλίας 2021-2027» με MIS 6019341.
Official publications
- TED · 00299790-2025 · 12 May 2025
- OJS · 90/2025 · 12 May 2025