«Προμήθεια και Εγκατάσταση εξειδικευμένου τεχνολογικά εξοπλισμού για την λειτουργία ηχογραφικού κέντρου και εργαστηρίου επαυξημένης πραγματικότητας»
Buyer: Οργανισμός Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης
- Published
- 23 August 2024
- Submission deadline
- 26 September 2024, 11:00
- Estimated value
- €656,000
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00507054-2024
- Reference
- ca2fbdb2-d4a7-4e2e-bed3-5985f0115434
- Official source
- Official source
CPV codes
- 32330000Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido
- 32342300Juegos de micrófonos y altavoces
- 32342420Pupitre mezclador
- 32320000Equipo audiovisual y de televisión
- 32321200Equipo audiovisual
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρονικού και φωτιστικού εξειδικευμένου τεχνολογικού εξοπλισμού για τη λειτουργία του Ηχογραφικού Κέντρου και του Εργαστηρίου (Studio) Επαυξημένης Πραγματικότητας του Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης.
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια και Εγκατάσταση συστήματος ψηφιακής ηχογράφησης και περιφερειακού εξοπλισμού. | 32330000 Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido | €235,000 |
| 2 | Προμήθεια και Εγκατάσταση συστήματος παρακολούθησης (studio monitor), μικρόφωνα στούντιο | 32342300 Juegos de micrófonos y altavoces | €126,000 |
| 3 | Προμήθεια και Εγκατάσταση Ψηφιακών κονσόλων ήχου, συστήματος ψηφιακής διασύνδεσης κονσόλων Μ1, Μ2 - Η/Κ με τα παρελκόμενα αυτών | 32342420 Pupitre mezclador | €103,000 |
| 4 | Προμήθεια και Εγκατάσταση συστήματος τηλεοπτικής διασύνδεσης συναυλιακών χώρων Μ1, Μ2, Μούσα, Η/Κ. | 32320000 Equipo audiovisual y de televisión | €104,000 |
| 5 | Προμήθεια και Εγκατάσταση εξοπλισμού Εργαστηρίου Επαυξημένης Πραγματικότητας | 32330000 Aparatos de grabación y reproducción de imágenes y sonido | €88,000 |
Award criteria
- Price — Τιμή ανά τμήμα
Official publications
- TED · 00507054-2024 · 23 August 2024
- OJS · 164/2024 · 23 August 2024
Other tenders from Οργανισμός Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση εξειδικευμένου τεχνολογικά εξοπλισμού για την λειτουργία ηχογραφικού κέντρου και εργαστηρίου επαυξημένης…
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση εξειδικευμένου τεχνολογικά εξοπλισμού για την λειτουργία ηχογραφικού κέντρου και εργαστηρίου επαυξημένης…
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση εξειδικευμένου τεχνολογικά εξοπλισμού για την λειτουργία ηχογραφικού κέντρου και εργαστηρίου επαυξημένης…
- Διακήρυξη για την ανάθεση της φύλαξης και της επιτήρησης της ασφάλειας του Οργανισμού Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης.
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση εξειδικευμένου τεχνολογικά εξοπλισμού για την λειτουργία ηχογραφικού κέντρου και εργαστηρίου επαυξημένης…
- Διακήρυξη για την ανάθεση της φύλαξης και της επιτήρησης της ασφάλειας του Οργανισμού Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης.