«Προμήθεια και Εγκατάσταση ειδικών κατασκευών – Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού»
Buyer: Οργανισμός Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης
- Published
- 27 January 2025
- Submission deadline
- 3 February 2025, 13:00
- Estimated value
- €410,000
- Place of performance
- EL522
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00054950-2025
- Reference
- f8e51be4-c9c0-4701-855c-f724b58450ba
- Official source
- Official source
CPV codes
- 44110000Materiales de construcción
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια και εγκατάσταση ειδικών κατασκευών, η διαμόρφωση χώρων καθώς και η προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικού και ηλεκτρολογικού εξοπλισμού
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00054950-2025 · 27 January 2025
- OJS · 18/2025 · 27 January 2025
Other tenders from Οργανισμός Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης
- Παροχή Ταξιδιωτικών Υπηρεσιών (Διαμονή και Μετακίνηση)
- Διακήρυξη ανοικτού διεθνούς ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών εξυπηρέτησης του κοινού κατά τη διάρκεια του…
- «Διοργάνωση του Διεθνούς Φεστιβάλ Μουσικής Δωματίου και Φεστιβάλ Μουσικής Μπαρόκ 2026»
- Διακήρυξη ανοικτού διεθνούς ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την ανάθεση των υπηρεσιών εξυπηρέτησης του κοινού κατά τη διάρκεια του…
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση ειδικών κατασκευών – Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση ειδικών κατασκευών – Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού»
- «Διοργάνωση του Διεθνούς Φεστιβάλ Μουσικής Δωματίου και Φεστιβάλ Μουσικής Μπαρόκ 2025»
- «Προμήθεια και Εγκατάσταση ειδικών κατασκευών – Προμήθεια και εγκατάσταση ηλεκτρομηχανολογικού, ηλεκτρολογικού εξοπλισμού»
- Ανάθεση καθαρισμού των χώρων του Οργανισμού Μεγάρου Μουσικής Θεσσαλονίκης
- «Διοργάνωση του Διεθνούς Φεστιβάλ Μουσικής Δωματίου και Φεστιβάλ Μουσικής Μπαρόκ 2025»