ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
- Published
- 25 June 2024
- Submission deadline
- 5 August 2024, 11:30
- Estimated value
- €249,996
- Place of performance
- ΝΕΑ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00376364-2024
- Reference
- c989547c-4cfd-4aef-9a74-417e6e6414b5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928480Contenedores y cubos de residuos y basura
Description
ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΚΑΔΩΝ ΑΠΟΡΡΙΜΜΑΤΩΝ
Lots (2)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | €112,500 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 34928480 Contenedores y cubos de residuos y basura | €137,496 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης ορίζεται η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, μόνο βάσει τιμής (χαμηλότερη τιμή).
Official publications
- TED · 00376364-2024 · 25 June 2024
- OJS · 122/2024 · 25 June 2024
Other tenders from ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ-ΝΕΑΣ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ