Προμήθεια Η/Υ, Περιφερειακών Συσκευών, Οπτικοακουστικού Εξοπλισμού, Πακέτων Λογισμικού και Υπερυπολογιστικών Συστημάτων για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Buyer: ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ
- Published
- 4 November 2024
- Submission deadline
- 5 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €1,045,800
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00668387-2024
- Reference
- 2deb41d6-6545-4137-ba5f-bf2cf0d14044
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
- 48820000Servidores
- 32321200Equipo audiovisual
- 48100000Paquetes de software específico de un sector económico
- 30211100Superordenador
Description
Προμήθεια Η/Υ, Περιφερειακών Συσκευών, Οπτικοακουστικού Εξοπλισμού, Πακέτων Λογισμικού και Υπερυπολογιστικών Συστημάτων για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΥΠΕΡΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΓΙΑ ΑΝΑΛΥΣΗ ΜΕΓΑΛΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ | 30211100 Superordenador | — |
| 2 | ΣΤΑΘΕΡΟΙ Η/Υ, ΚΑΜΕΡΑ ΚΑΙ UPS ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΛΥΣΗ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ | 31154000 Suministros ininterrumpidos de energía | — |
| 3 | ΛΟΓΙΣΜΙΚΟ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 4 | ΤΡΙΣΔΙΑΣΤΑΤΟΙ ΕΚΤΥΠΩΤΕΣ ΓΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ | 30232100 Impresoras y trazadores gráficos | — |
| 5 | ΠΑΚΕΤΑ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΕΚΤΙΜΗΣΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΩΝ ΕΠΙΠΤΩΣΕΩΝ | 48218000 Paquetes de software de gestión de licencias | — |
| 6 | ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΕΝΤΡΟΥ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΘΗΚΕΥΣΗ ΚΑΙ ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΓΡΟΔΙΑΤΡΟΦΙΚΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ ΜΕ ΤΕΧΝΗΤΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ | 32420000 Equipo de red | — |
| 7 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ Η/Υ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΥΣΚΕΥΩΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ | 30231310 Monitores de pantalla plana | — |
| 8 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΣΥΝΟΔΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΗΣ ΔΙΔΑΣΚΑΛΙΑΣ ΚΑΙ ΛΟΙΠΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΔΡΑΣΕΩΝ ΣΤΙΣ ΑΙΘΟΥΣΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΑ ΤΟΥ ΓΠΑ | 32321200 Equipo audiovisual | — |
| 9 | ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΔΙΑΛΕΙΠΤΗΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΣΦΑΛΙΣΗΣ ΤΑΣΗΣ ΙΣΧΥΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ ΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΓΠΑ | 31600000 Equipo y aparatos eléctricos | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00668387-2024 · 4 November 2024
- OJS · 214/2024 · 4 November 2024
Other tenders from ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Προμήθειας, Άνω των Ορίων, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής με…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Προμήθειας, Άνω των Ορίων, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής με…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Προμήθεια Εργαστηριακού Εξοπλισμού για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών