Προμήθεια γάλακτος των εργαζομένων του Δήμου Καλαμάτας και των Νομικών προσώπων
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
- Published
- 19 June 2024
- Submission deadline
- 19 July 2024, 15:00
- Estimated value
- €343,840
- Place of performance
- Καλαμάτα, EL653
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00363443-2024
- Reference
- 5dc6d8a8-50ee-4f2f-9b95-85cf9a415de3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15511000Leche
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια φρέσκου παστεριωμένου γάλακτος το οποίο θα είναι πλήρες (λιπαρά 3,5%) ή ημιαποβουτυρωμένο (λιπαρά 1,5%) σε συσκευασία εμφιάλωσης ενός (1) λίτρου οποιασδήποτε αναγνωρισμένης μάρκας που διατίθεται στο Λιανικό Εμπόριο σύμφωνα με το άρθρο 80 του κώδικα (ΦΕΚ 788/87 Β) καθώς και συμπυκνωμένου εβαπορέ.
Award criteria
- Cost — Όπως προβλέπεται στη διακήρυξη.
Official publications
- TED · 00363443-2024 · 19 June 2024
- OJS · 118/2024 · 19 June 2024