ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΤΩΝ ΚΑΙ ΑΠΟΘΗΚΕΥΤΙΚΟΥ ΣΥΣΤΗΜΑΤΟΣ
Buyer: ΕΘΝΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ
- Published
- 17 December 2025
- Submission deadline
- 23 January 2026, 11:00
- Estimated value
- €586,600
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00836955-2025
- Reference
- df4a6471-55f5-4bc2-8819-10403fa87068
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48820000Servidores
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια νέων εξυπηρετητών και αποθηκευτικού συστήματος, καθώς και η πλήρης μεταφορά των υπηρεσιών και των δεδομένων από το Βαλλιάνειο στο ΚΠΙΣΝ. Η νέα υποδομή θα επιτρέψει τη δημιουργία ενός σύγχρονου παραγωγικού περιβάλλοντος στο ΚΠΙΣΝ, το οποίο θα είναι σε θέση να ανταποκριθεί στις συνεχώς αυξανόμενες απαιτήσεις της ΕΒΕ. Στο παράρτημα I της διακήρυξης περιγράφεται λεπτομερώς το φυσικό αντικείμενο της σύμβασης.
Award criteria
- Price — Επικρατέστερη προσφορά είναι η προσφορά με τη χαμηλότερη τιμή
Official publications
- TED · 00836955-2025 · 17 December 2025
- OJS · 243/2025 · 17 December 2025