«Προμήθεια Εξοπλισμού Βάσεων Δεδομένων αναφορικά με συσκευή ανάκτησης μηδενικής απώλειας δεδομένων Zero Data Loss Recovery Appliance (ZDLRA)»
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 26 December 2025
- Submission deadline
- 30 January 2026, 15:00
- Estimated value
- €1,500,000
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00864998-2025
- Reference
- 99c4bbbe-9f21-4048-bb4c-5a1dbcae9b79
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30233100Unidades de memoria
Description
Το βασικό αντικείμενο του έργου είναι η προμήθεια εξοπλισμού και αδειών χρήσης λογισμικού καθώς και η παροχή υπηρεσιών εγκατάστασης, παραμετροποίησης, εκπαίδευσης, εγγύησης και συντήρησης του εξοπλισμού και του λογισμικού. Ειδικότερα, το έργο αφορά στην προμήθεια υποδομής λήψης και επαναφοράς αντιγράφων ασφαλείας βάσεων δεδομένων (backup & recovery), όπως αυτές αναλύονται στο Παράρτημα Ι της διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00864998-2025 · 26 December 2025
- OJS · 249/2025 · 26 December 2025
Other tenders from ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΠΑΡΟΧΗΣ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ
- «Παροχή υπηρεσιών εξειδικευμένης νομικής υποστήριξης για την κάλυψη των αναγκών Διευθύνσεων της Κεντρικής Υπηρεσίας του Οργανισμού»
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Ανανέωση υφιστάμενων αδειών Microsoft, αναβάθμιση υφιστάμενου μηχανογραφικού εξοπλισμού και προμήθεια νέων για την κάλυψη των αναγκών του…
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…
- Επαναληπτικός Διεθνής Διαγωνισμός με αντικείμενο την «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα…
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών ταχυμεταφοράς από τα Σημεία Υποβολής προς την Κεντρική Μονάδα Επεξεργασίας Συνταγών (Κ.Μ.Ε.Σ.) που τοποθετείται στην…
- «Παροχή υπηρεσιών δημοσιότητας και προβολής στον Εθνικό Οργανισμό Παροχής Υπηρεσιών Υγείας (ΕΟΠΥΥ)»
- «Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τα κτίρια της Κεντρικής Υπηρεσίας και των Περιφερειακών Διευθύνσεων του ΕΟΠΥΥ, με σύμβαση ανατιθέμενη…