ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 15 October 2024
- Submission deadline
- 22 November 2024, 20:00
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00622387-2024
- Reference
- c50ac269-b5be-40f5-a92b-1ef594bf3d29
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Μονάδα παρακολούθησης κατάστασης και διάγνωσης σφαλμάτων ηλεκτρικών μηχανών | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 2 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Eξυπηρετητής με Πολλαπλές GPUs | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 3 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Διανυσματικός Αναλυτής Δικτύου Vector Network Analyzer (VNA) 43.5 GHz με απαραίτητα παρελκόμενα | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 4 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Διατάξεις διηλεκτρικών μετρήσεων με χρήση εξοπλισμού Υψηλών Τάσεων και υψηλών κεραυνικών ρευμάτων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 5 | Επιστημονικά όργανα - Οπτο-ηλεκτρονικός εξοπλισμός (Laser) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 6 | Επιστημονικά όργανα - Εξοπλισμός ηλεκτρονικών/τηλεπικοινωνιών 5G 6G, mmWave radar κα. | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
Official publications
- TED · 00622387-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ