ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΠΤΑ (7) ΤΜΗΜΑΤΑ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 25 October 2024
- Submission deadline
- 29 November 2024, 20:00
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00651627-2024
- Reference
- bda306de-1ac8-4fea-91bd-f0cf2dd479ae
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Σύστημα μέτρησης συγκέντρωσης αιθάλης (black carbon) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 2 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φορητό όργανο μέτρησης αιωρούμενων σωματιδίων στην ατμόσφαιρα | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 3 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Προσκρουστήρας | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 4 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Αναλυτής αιωρούμενων νανοσωματιδίων (UFP) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 5 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Υπολογιστικό Σύστημα Υψηλών Επιδόσεων | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 6 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Υπολογιστικό Σύστημα Αποθήκευσης | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 7 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Σύστημα tape backup | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
Official publications
- TED · 00651627-2024 · 25 October 2024
- OJS · 209/2024 · 25 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ