Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την κάλυψη αναγκών της Διεύθυνσης Πληροφορικής / Α.Ε.Α. για το έτος 2024, συνολικής προϋπολογισθείσας αξίας #215.000,00€#, συμπεριλαμβανομένων κρατήσεων, δαπανών, Φ.Π.Α .και νόμιμων κρατήσεων
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ ΚΛΑΔΟΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΙΚΗΣ - ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ & ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ
- Published
- 30 August 2024
- Submission deadline
- 1 October 2024, 23:59
- Estimated value
- €173,387
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00521234-2024
- Reference
- 9fd5f46e-19ea-40c6-85b9-1e926309095d
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30200000Equipo y material informático
Description
Διενέργεια ανοικτού, ηλεκτρονικού διαγωνισμού σε ευρώ - ελεύθερο, για τη σύναψη σύμβασης, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομικής απόψεως προσφορά, για την «Προμήθεια εξοπλισμού Πληροφορικής για την κάλυψη αναγκών της Διεύθυνσης Πληροφορικής / Α.Ε.Α. για το έτος 2024», ανώτατου προϋπολογιζόμενου κόστους διακοσίων δέκα πέντε χιλιάδων ευρώ (€215.000,00), συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια Κεντρικού Συστήματος Αποθήκευσης Δεδομένων (SAN - Storage Area Network) χωρητικότητας ≥ 230 ΤΒ (RAW) για αποθήκευση δεδομένων εφαρμογών | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 2 | Προμήθεια συσκευής NAS (Network Attached Storage) με δυνατότητα κεντρικού ελέγχου και διαχείρισης αντίστοιχων περιφερειακών συσκευών και συγχρονισμού των δεδομένων τους συνολικής χωρητικότητας ≥ 192 ΤΒ (RAW) για την αποθήκευση δεδομένων εφαρμογών και χρηστών. | 30200000 Equipo y material informático | — |
| 3 | Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την κάλυψη αναγκών της Διεύθυνσης Πληροφορικής / Α.Ε.Α. για το έτος 2024. | — | — |
Award criteria
- Price — Προμήθεια εξοπλισμού πληροφορικής για την κάλυψη αναγκών της Διεύθυνσης Πληροφορικής / Α.Ε.Α. για το έτος 2024. Υποέργο 1 – Ένα (1) Κεντρικό Σύστημα Αποθήκευσης Δεδομένων (SAN - Storage Area Network)…
Official publications
- TED · 00521234-2024 · 30 August 2024
- OJS · 169/2024 · 30 August 2024