Προμήθεια εξοπλισμού λειτουργικών χώρων Μουσείου
Buyer: Εφορεία Εναλίων Αρχαιοτήτων
- Published
- 22 November 2024
- Submission deadline
- 23 December 2024, 15:00
- Estimated value
- €338,710
- Place of performance
- ΠΕΙΡΑΙΑΣ, EL307
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00714152-2024
- Reference
- d802ee0a-bfac-452d-a7e7-f783224d13ec
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39000000Mobiliario (incluido el de oficina), complementos de mobiliario, aparatos electrodomésticos (excluida la iluminación) y productos de limpieza
- 51000000Servicios de instalación (excepto software)
Description
Αντικείμενο της σύμβασης αποτελεί ο εξοπλισμός των λειτουργικών χώρων του Μουσείου Εναλίων Αρχαιοτήτων και ειδικότερα περιλαμβάνει την προμήθεια και εγκατάσταση του αναγκαίου εξοπλισμού για τη λειτουργικότητα των χώρων υποδοχής, των εκδοτηρίων, της ιματιοθήκης, της αίθουσας εκπαιδευτικών προγραμμάτων, της βιβλιοθήκης, των γραφείων διοίκησης, των αποθηκευτικών χώρων για το αρχειακό υλικό (έγχαρτο αρχείο, φωτογραφικό και σχεδιαστικό υλικό) κλπ. και περιλαμβάνει γραφεία, βιβλιοθήκες, καρέκλες, ερμάρια, αρχειοθήκες, κυλιόμενες και σταθερές ραφιέρες κλπ, όπως αναλυτικά περιγράφεται στο Παράρτημα Ι της Διακήρυξης.
Official publications
- TED · 00714152-2024 · 22 November 2024
- OJS · 228/2024 · 22 November 2024