ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΔΩΔΕΚΑ (12) ΤΜΗΜΑΤΑ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 29 November 2024, 20:00
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00636043-2024
- Reference
- dff4e146-f3ce-47a8-8032-cf4d752996f1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (12)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φορητός αναλυτής χειρός για προσδιορισμό χημικής σύστασης υλικών με βάση την φασματοσκοπία LIBS - Laser Induced Break down Spectroscopy (Hand held LIBS analyser) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 2 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φορητός αναλυτής χειρός για προσδιορισμό χημικής σύστασης υλικών με βάση τη φασματοσκοπία XRF – X ray Fluorescence Spectroscopy (Hand held XRF analyser). | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 3 | Λογισμικό - Λογισμικό επεξεργασίας διαγραμμάτων περιθλασιμετρίας (10 ακαδημαϊκές άδειες χρήσης) | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 4 | Λογισμικό - Λογισμικό επεξεργασίας διαγραμμάτων περιθλασιμετρίας (10 ακαδημαϊκές άδειες χρήσης) | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 5 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φασματόμετρο Ατομικής Εκπομπής με Επαγωγικά Συζευγμένο Πλάσμα (ICP-AES), συνοδευόμενο από σύστημα χώνευσης δειγμάτων με μικροκύματα | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 6 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Μύλος άλεσης με σφαιρίδια, κατάλληλος για ξηρή κοσκίνιση | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 7 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φασματόμετρο Υπέρυθρου (FTIR) με εξάρτημα αποσβεννύμενης ολικής ανάκλασης (ATR) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 8 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φυγοκεντρικός διαχωριστής | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 9 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Αυτόματος Αναλυτής Προσρόφησης Αερίων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 10 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Σύστημα ταυτόχρονης θερμικής ανάλυσης | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 11 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Αεριοχρωματογράφος για ανάλυση υγρών δειγμάτων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 12 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Αεριοχρωματογράφος για την ανάλυση αερίων δειγμάτων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
Official publications
- TED · 00636043-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ