ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΩΝ ΣΕ ΕΝΝΕΑ (9) ΤΜΗΜΑΤΑ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 21 October 2024
- Submission deadline
- 29 November 2024, 20:00
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00635628-2024
- Reference
- de0c8655-8199-4386-93ff-7444f75bb025
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 30100000Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario
- 31000000Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (9)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Εργαστηριακός Εξοπλισμός | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 2 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Εξυπηρετητές και τερματικά | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 3 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Οπτικοακουστικός εξοπλισμός | 31000000 Máquinas, aparatos, equipo y productos consumibles eléctricos; iluminación | — |
| 4 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Ηλιακή εκπαιδευτική μονάδα παραγωγής ενέργειας με αποθήκευση σε μπαταρίες και ενεργειακή διαχείριση | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 5 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Εργαστηριακή διάταξη προσομοίωσης κύκλου ψύξης και αντλίας θερμότητας | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 6 | Λογισμικό - Λογισμικό βελτιστοποίησης συμβατό με General Algebraic Modeling System | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 7 | Λογισμικό - Σχεδιαστικό λογισμικό συμβατό με μυοσκελετικό πρόγραμμα μοντελοποίησης και προσομοίωσης | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 8 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Επιτραπέζιοι H/Y και περιφερειακά | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 9 | Ερευνητικός εξοπλισμός - φορητοί Η/Υ | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
Official publications
- TED · 00635628-2024 · 21 October 2024
- OJS · 205/2024 · 21 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ