ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΥΡΚΑΓΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΡΕΩΝ
- Published
- 30 October 2025
- Submission deadline
- 4 December 2025, 11:00
- Estimated value
- €222,694
- Place of performance
- ΠΑΤΡΑ, EL632
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00718546-2025
- Reference
- 065bfeab-7ddf-42e3-b900-4955aee7b4a3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 43251000Palas cargadoras de carga frontal, con pala retroexcavadora
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΛΗΨΗ ΚΑΙ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΠΥΡΚΑΓΙΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟ ΠΑΤΡΕΩΝ
Award criteria
- Price — Κριτήριο κατακύρωσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά για το σύνολο της προμήθειας
Official publications
- TED · 00718546-2025 · 30 October 2025
- OJS · 209/2025 · 30 October 2025