ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΠΡΟΣ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ ΚΟΜΥ
Buyer: ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΥΓΕΙΑΣ
- Published
- 27 November 2024
- Submission deadline
- 16 December 2024, 23:59
- Estimated value
- €401,967
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00723463-2024
- Reference
- 05cebb26-d5ee-43f1-8653-718e7b6f0139
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33157100Máscaras de gas para uso médico
- 18424000Guantes
- 38434580Analizadores de inmunoensayo
- 18930000Sacos y talegas
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΩΝ ΠΡΟΣ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΩΝ ΜΕΛΩΝ ΤΩΝ ΚΙΝΗΤΩΝ ΣΥΝΕΡΓΕΙΩΝ, ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΥΠΟΕΡΓΟΥ 5 «Προμήθεια εξοπλισμού ατομικής προστασίας για τα μέλη των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.) και απαραίτητων αναλωσίμων» ΤΗΣ ΠΡΑΞΗΣ «Διεύρυνση του έργου και των δραστηριοτήτων των Κινητών Ομάδων Υγείας (Κ.ΟΜ.Υ.) Ειδικού Σκοπού του Εθνικού Οργανισμού Δημόσιας Υγείας (ΚΟΜΥ - ΕΟΔΥ) του άρθρου 1 του ν. 4683/2020», ΜΕ ΚΩΔΙΚΟ ΟΠΣ 5224955, ΣΥΝΟΛΙΚΗΣ ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗΣ ΑΞΙΑΣ 401.967,00 € ΑΝΕΥ Φ.Π.Α. 24% ΣΥΜΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΜΕΝΟΥ ΤΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΟΣ ΠΡΟΑΙΡΕΣΗΣ
Lots (6)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΤΜΗΜΑ 1 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €10,800 |
| 2 | ΤΜΗΜΑ 2 | 33157100 Máscaras de gas para uso médico | €26,730 |
| 3 | ΤΜΗΜΑ 3 | 18424000 Guantes | €29,925 |
| 4 | ΤΜΗΜΑ 4 | 18930000 Sacos y talegas | €3,600 |
| 5 | ΤΜΗΜΑ 5 | 38434580 Analizadores de inmunoensayo | €189,540 |
| 6 | ΤΜΗΜΑ 6 | 38434580 Analizadores de inmunoensayo | €141,372 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00723463-2024 · 27 November 2024
- OJS · 231/2024 · 27 November 2024