Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού επίγειας παρατήρησης παραμέτρων ατμοσφαιρικής σύστασης και ποιότητας της ατμόσφαιρας
Buyer: Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών (Ε.Α.Α.) – Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας(Ε.Λ.Κ.Ε.)
- Published
- 26 August 2025
- Submission deadline
- 3 October 2025, 10:00
- Estimated value
- €542,000
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00555735-2025
- Reference
- 59a36e09-dd0d-414c-ac5a-119a049a3ee5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38430000Aparatos de detección y análisis
- 09331200Módulos solares fotovoltaicos
- 30213300Ordenadores de mesa
- 30231310Monitores de pantalla plana
- 32260000Equipo de transmisión de datos
- 32584000Medios de soporte de datos
- 32580000Equipo de datos
- 38344000Aparatos para el control de la polución
Description
Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού επίγειας παρατήρησης παραμέτρων ατμοσφαιρικής σύστασης και ποιότητας της ατμόσφαιρας
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Τμήμα 1 | 38430000 Aparatos de detección y análisis | €140,000 |
| 2 | Τμήμα 2 | 38344000 Aparatos para el control de la polución | €402,000 |
| 3 | Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού επίγειας παρατήρησης παραμέτρων ατμοσφαιρικής σύστασης και ποιότητας της ατμόσφαιρας | — | €542,000 |
Award criteria
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
- Price — Κριτήριο ανάθεσης της σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά, βάσει τιμής
- Price — Όπως προβλέπεται στην διακήρυξη
Official publications
- TED · 00555735-2025 · 26 August 2025
- OJS · 162/2025 · 26 August 2025
Other tenders from Εθνικό Αστεροσκοπείο Αθηνών (Ε.Α.Α.) – Ειδικός Λογαριασμός Κονδυλίων Έρευνας(Ε.Λ.Κ.Ε.)
- Υποστηρικτικά όργανα για την μέτρηση ατμοσφαιρικής ρύπανσης και δικτυακός/αποθηκευτικός εξοπλισμός
- Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού, για τις ανάγκες αναβάθμισης των υποδομών και του κρίσιμου εξοπλισμού λειτουργίας των επιχειρησιακών…
- Συμπληρωματική Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού Γεωδυναμικού Ινστιτούτου για την υποδομή NOA-AEGIS
- Υποστηρικτικά όργανα για την μέτρηση ατμοσφαιρικής ρύπανσης και δικτυακός/αποθηκευτικός εξοπλισμός
- Συμπληρωματική Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού Γεωδυναμικού Ινστιτούτου για την υποδομή NOA-AEGIS
- Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού για την παρακολούθηση μετεωρολογικών, πυρομετεωρολογικών, ακτινομετρικών και υδρολογικών…
- Προμήθεια ερευνητικού εξοπλισμού στο πλαίσιο ανάπτυξης του δικτύου GEO-NET (Hellenic Arc European laboratory for the study of the…
- Συμπληρωματική Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού Γεωδυναμικού Ινστιτούτου για την υποδομή NOA-AEGIS
- Προμήθεια ερευνητικού εξοπλισμού στο πλαίσιο ανάπτυξης του δικτύου GEO-NET (Hellenic Arc European laboratory for the study of the…
- Συμπληρωματική Προμήθεια Εξειδικευμένου Επιστημονικού Εξοπλισμού Γεωδυναμικού Ινστιτούτου για την υποδομή NOA-AEGIS