Προμήθεια Εργαστηριακού Εξοπλισμού για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Buyer: ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ
- Published
- 5 November 2024
- Submission deadline
- 6 December 2024, 14:00
- Estimated value
- €910,750
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00670488-2024
- Reference
- df538702-9920-47c2-95af-409bc3ed28b3
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30211100Superordenador
- 30237475Sensores eléctricos
- 33111660Densitómetro óseo
- 33112200Unidad de ultrasonidos
- 33124100Aparatos para diagnóstico
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 38410000Instrumentos de cómputo
- 38433000Espectrómetros
Description
Προμήθεια Εργαστηριακού Εξοπλισμού για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών
Lots (7)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΣ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΜΟΡΙΑΚΟΥ - ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 2 | ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΘΑΡΟΥ ΚΑΙ ΥΠΕΡΚΑΘΑΡΟΥ ΝΕΡΟΥ | 42912300 Maquinaria y aparatos para filtrar o depurar agua | — |
| 3 | ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΚΟΙ ΑΝΑΛΥΤΕΣ | 38910000 Equipo de control y ensayo higiénicos | — |
| 4 | ΟΜΟΓΕΝΟΠΟΙΗΤΗΣ ΓΙΑ BEADS ΜΕ ΕΝΣΩΜΑΤΩΜΕΝΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΨΥΞΗΣ | 38436100 Agitadores mecánicos | — |
| 5 | ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΗΣ ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΗΣ ΚΑΙ ΣΥΣΤΑΣΗΣ ΣΩΜΑΤΟΣ | 30237475 Sensores eléctricos | — |
| 6 | ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ ΔΟΜΙΚΟΥ ΚΑΙ ΠΟΣΟΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΠΡΩΤΕΪΝΩΝ | 38433000 Espectrómetros | — |
| 7 | ΣΥΣΤΗΜΑ ΘΕΡΜΙΔΟΜΕΤΡΙΑΣ ΙΣΟΘΕΡΜΗΣ ΤΙΤΛΟΔΟΤΗΣΗΣ | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00670488-2024 · 5 November 2024
- OJS · 215/2024 · 5 November 2024
Other tenders from ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Προμήθειας, Άνω των Ορίων, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής με…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού Προμήθειας, Άνω των Ορίων, με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής με…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Διακήρυξη Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού, Άνω των Ορίων Παροχής Υπηρεσιών με κριτήριο ανάθεσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά…
- Προμήθεια Εργαστηριακού Εξοπλισμού για το Στρατηγικό Σχέδιο Ανάπτυξης Έρευνας του Γεωπονικού Πανεπιστημίου Αθηνών