ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ ΤΕΣΣΑΡΑ (24) ΤΜΗΜΑΤΑ
Buyer: ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- Published
- 15 October 2024
- Submission deadline
- 22 November 2024, 20:00
- Place of performance
- EL434
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00623584-2024
- Reference
- 38916b17-e264-4cf5-9866-c30ba2395a67
- Official source
- Official source
CPV codes
- 30000000Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software
- 38000000Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas)
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 30100000Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario
Description
ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΩΝ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ερευνητικός εξοπλισμός - ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΣΥΣΤΗΜΑ HPC (High Performance Computing) | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 2 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Συσκευή αδιάλειπτου λειτουργίας (UPS) – Rack-mounted | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 3 | Ερευνητικός εξοπλισμός - RACK (καμπίνα) | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 4 | Ερευνητικός εξοπλισμός και λογισμικό - Σύστημα λήψης δεδομένων σε κυβερνο-φυσικά συστήματα (DAQ-CPS) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 5 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Κινητή τροχήλατη ρομποτική πλατφόρμα με βραχίονα | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 6 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Ρομποτικός Βραχίονας Υψηλών Επιδόσεων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 7 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Ολοκληρωμένο σύστημα διασυνδεδεμένων αυτόνομων οχημάτων | 30100000 Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario | — |
| 8 | Λογισμικό - Εμπορικό Λογισμικό προηγμένης προσομοίωσης κινητήρων (πρωτίστως αεριοστροβίλων) και γενικότερα θερμικών κύκλων και διεργασιών | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 9 | Λογισμικό - Εμπορικό Λογισμικό 3D modelling | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 10 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Συστήματα δοκιμών υλικού εντός βρόχου (Hardware-in-the-Loop) ή HIL bench | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 11 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Συστήματα δοκιμών οχημάτων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 12 | Ερευνητικός εξοπλισμός- Σύστημα καταγραφής δεδομένων με 4 κανάλια CAN/CAN-FD και ένα κανάλι για Ι/Ο | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 13 | Λογισμικό - Λογισμικό για ανάλυση και επεξεργασία δεδομένων CAN-CAN-FD/LIN για ECU networks and distributed systems. | 48000000 Paquetes de software y sistemas de información | — |
| 14 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Σύστημα κεφαλιού EEG 32 καναλιών (32-channel EEG headset Brain Computer Interface) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 15 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Γυαλιά εκτεταμένης πραγματικότητας και φορητό υπολογιστικό σύστημα ανάπτυξης στο περιβάλλον macOS | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 16 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Γυαλιά Εικονικής Πραγματικότητας (Head-Mounted Display) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 17 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Η/Υ και περιφερειακά -2 computers (plus screens and peripherals) including high-end GPUs | 30000000 Máquinas, equipo y artículos de oficina y de informática, excepto mobiliario y paquetes de software | — |
| 18 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Φορητό σύστημα παρακολούθησης ματιών (Mobile eye tracker) | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 19 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Διάταξη 3D εκτύπωσης τεχνολογίας SLA με σύστημα πολυμερισμού και έκπλυσης δοκιμίων | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 20 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Διάταξη ελέγχου και ρύθμισης μικροροής (microfluidics) 2 καναλιών | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 21 | Ερευνητικός εξοπλισμός - Ηλεκτρονική διάταξη μέτρησης διεπιφανειακών ιδιοτήτων ρευστών τύπου Force Tensiometer | 38000000 Equipo de laboratorio, óptico y de precisión (excepto gafas) | — |
| 22 | Ερευνητικός εξοπλισμός - 3Δ εκτυπωτής τεχνολογίας διπλού extruder | 30100000 Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario | — |
| 23 | Ερευνητικός εξοπλισμός - CO2 Laser cutter/engraver 120W | 30100000 Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario | — |
| 24 | Ερευνητικός εξοπλισμός - CNC 3-axis | 30100000 Máquinas, equipo y artículos de oficina, excepto ordenadores, impresoras y mobiliario | — |
Official publications
- TED · 00623584-2024 · 15 October 2024
- OJS · 201/2024 · 15 October 2024
Other tenders from ΕΙΔΙΚΟΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΚΟΝΔΥΛΙΩΝ ΕΡΕΥΝΑΣ ΜΟΝΑΔΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΣΕ ΤΡΙΑ (3) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΤΡΙΑΝΤΑ ΕΝΝΕΑ (39) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ, ΝΕΑΣ ΙΔΡΥΜΑΤΙΚΗΣ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΜΕΝΗ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΣΕ ΕΞΙ (6) ΤΜΗΜΑΤΑ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΚΑΙ ΛΟΓΙΣΜΙΚΟΥ ΣΕ ΕΙΚΟΣΙ (20) ΤΜΗΜΑΤΑ