ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΩΝ ΓΩΝΙΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΡΕΥΜΑΤΩΝ
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΝΕΑΣ ΣΜΥΡΝΗΣ
- Published
- 21 May 2024
- Submission deadline
- 21 June 2024, 22:00
- Estimated value
- €540,000
- Place of performance
- ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ, EL304
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00296719-2024
- Reference
- 786744ab-7a8b-4977-8fa9-58cf14d91de1
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42914000Equipo de reciclado
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΦΑΝΕΙΑΚΩΝ ΓΩΝΙΩΝ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗΣ ΤΕΣΣΑΡΩΝ (4) ΡΕΥΜΑΤΩΝ
Award criteria
- Cost — Σύμφωνα με τους όρους διακήρυξης (2.3 Κριτήρια Ανάθεσης): Κριτήριο ανάθεσης της Σύμβασης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει βέλτιστης σχέσης ποιότητας – τιμής, η οποία…
Official publications
- TED · 00296719-2024 · 21 May 2024
- OJS · 97/2024 · 21 May 2024