ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Buyer: ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
- Published
- 29 April 2025
- Submission deadline
- 28 May 2025, 15:00
- Estimated value
- €247,607
- Place of performance
- EL527
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00273947-2025
- Reference
- b10146f4-2622-44bc-b60c-f554922a501f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33141110Apósitos
- 33141110Apósitos
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΔΙΕΘΝΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥ, ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΠΙΔΕΣΜΟΙ, ΠΡΟΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΔΑΠΑΝΗΣ 295.965,95€ ΜΕ ΦΠΑ 13% & 24%, ΓΙΑ ΕΝΑ ΕΤΟΣ ΜΕ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΔΙΜΗΝΗΣ ΠΑΡΑΤΑΣΗΣ, ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΟΥ Γ.Ν. ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
Official publications
- TED · 00273947-2025 · 29 April 2025
- OJS · 83/2025 · 29 April 2025