Προμήθεια εντύπων αδειών κυκλοφορίας οχημάτων (3.000.000 τεμάχια ±10%)
Buyer: ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΠΟΔΟΜΩΝ ΚΑΙ ΜΕΤΑΦΟΡΩΝ
- Published
- 29 May 2024
- Submission deadline
- 14 June 2024, 15:00
- Estimated value
- €864,000
- Place of performance
- EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00317381-2024
- Reference
- c3ebf151-30be-4cd3-bdd0-2cf11843e7fe
- Official source
- Official source
CPV codes
- 22822000Formularios comerciales
Description
Ηλεκτρονικός ανοικτός διαγωνισμός, σε ευρώ, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, για το σύνολο της ζητούμενης ποσότητας, για την επιλογή Αναδόχου που θα αναλάβει την «προμήθεια εντύπων αδειών κυκλοφορίας οχημάτων (3.000.000 τεμάχια ±10%)».
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00317381-2024 · 29 May 2024
- OJS · 103/2024 · 29 May 2024