«Προμήθεια Ελαστικών – Αεροθαλάμων Οχημάτων & Μηχανημάτων του Δήμου»
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
- Published
- 12 April 2024
- Submission deadline
- 20 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €521,144
- Place of performance
- EL307
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00216470-2024
- Reference
- 368be28d-6e70-4d17-8194-e314f8b7c1d5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34350000Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ελαστικών για τα οχήματα του Δήμου Πειραιά, η οποία θα πραγματοποιηθεί με Διεθνή Ανοικτό Ηλεκτρονικό Διαγωνισμό σύμφωνα με το άρθρο 27 του Ν. 4412/2016), όπως τροποποιήθηκε και ισχύει. Κριτήριο ανάθεσης είναι η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά βάσει τιμής, με την προϋπόθεση ότι η προσφορά πληροί τις απαιτήσεις της Τεχνικής Περιγραφής της Μελέτης. Οι ενδιαφερόμενοι δύναται να υποβάλλουν προσφορά για μια ή περισσότερες ομάδες. Δεν προβλέπεται η μειοδότηση για μεμονωμένα υλικά της κάθε ομάδας. Η προμήθεια χωρίζεται στις παρακάτω ομάδες: Α Ομάδα: Ελαστικά για βαρέα οχήματα (απορριμματοφόρα, φόρτηγα ) Β Ομάδα: Ελαστικά και αεροθάλαμοι για ΙΧ, μικρά φόρτηγα και μήχανες (VESPA, SYM) Γ Ομάδα: Ελαστικά για Ειδικά Οχήματα (χωματουργικά, μηχανικίνητα σάρωθρα κ.α.) Αναλυτική περιγραφή του φυσικού και οικονομικού αντικειμένου της σύμβασης δίδεται στο παράρτημα I (ΜΕΛΕΤΗ) της παρούσας διακήρυξης.
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Α Ομάδα: Ελαστικά για βαρέα οχήματα (απορριμματοφόρα, φόρτηγα κ.α) | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €402,760 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ Β: Ελαστικά και Αεροθάλαμοι για Ι.Χ., Μικρά Φορτηγά και Μηχανές (VESPA SYM) | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €58,864 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ Γ΄: Ελαστικά για Ειδικά Οχήματα ( χωματουργικά, μηχανοκίνητα σάρωθρα κ.α.) | 34350000 Neumáticos para vehículos ligeros y para vehículos pesados | €59,520 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00216470-2024 · 12 April 2024
- OJS · 73/2024 · 12 April 2024