El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union SuppliesEU-funded

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ

Published
9 October 2024
Submission deadline
14 November 2024, 14:00
Estimated value
€1,699,006
Place of performance
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
Procedure
Open procedure
Notice number
00607781-2024
Reference
ea8a8f8c-008b-44b5-97bc-7e6aa173e1ff
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΑΝΑΛΥΤΙΚΗ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΤΗΣ ΕΝ ΛΟΓΩ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΑ ΟΡΙΖΟΜΕΝΑ ΤΗΣ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗΣ

Lots (30)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €7,736
2 ΤΜΗΜΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΛΑΙΑ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15411000 Aceites animales o vegetales €5,414
3 ΤΜΗΜΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ - ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΕΙΔΗ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15500000 Productos lácteos €926
4 ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €755
5 ΤΜΗΜΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 4 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΧΟΙΡΙΝΟ ΚΡΕΑΣ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15113000 Carne de cerdo €149,899
6 ΤΜΗΜΑ 7 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΨΩΜΙ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15811100 Pan €750
7 ΤΜΗΜΑ 6 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΟΛΕΙΟΥ (ΦΡΟΥΤΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ ) - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara €2,256
8 ΤΜΗΜΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €151,631
9 ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €32,927
10 ΤΜΗΜΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 1- ΕΛΑΙΑ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15411000 Aceites animales o vegetales €76,631
11 ΤΜΗΜΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΓΑΛΑΚΤΟΚΟΜΙΚΑ - ΤΥΡΟΚΟΜΙΚΑ ΕΙΔΗ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15500000 Productos lácteos €87,103
12 ΤΜΗΜΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΣΙΤΙΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15110000 Carne €38,518
13 ΤΜΗΜΑ 7 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΟΛΕΙΟΥ (ΦΡΟΥΤΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ) - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara €95,176
14 ΤΜΗΜΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 4 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €261,766
15 ΤΜΗΜΑ 6 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15810000 Productos de panificación, pasteles y productos de pastelería frescos €67,000
16 ΤΜΗΜΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΣΙΤΙΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €19,064
17 ΤΜΗΜΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΨΩΜΙ - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΣΙΤΙΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15811100 Pan €15,600
18 ΤΜΗΜΑ 5 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15110000 Carne €96,834
19 ΤΜΗΜΑ 5 - ΟΜΑΔΑ 2 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΞΕΝΩΝΑΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15110000 Carne €3,379
20 ΤΜΗΜΑ 8 - ΟΜΑΔΑ 1 - ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΜΕΣΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ (ΓΑΛΑ) ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΥΣ ΤΟΥ ΝΠΔΔ - ΚΟΙΠΑ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15511000 Leche €105,400
21 ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ ΨΑΡΙΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΣΙΤΙΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €3,116
22 ΤΜΗΜΑ 5 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΙΔΗ ΟΠΩΡΟΠΟΛΕΙΟΥ (ΦΡΟΥΤΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ) - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΣΙΣΤΙΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
03220000 Hortalizas, frutas y frutos de cáscara €3,671
23 ΤΜΗΜΑ 6 - ΟΜΑΔΑ 3 - ΕΛΑΙΑ - ΔΟΜΗ ΠΑΡΟΧΗΣ ΣΙΤΙΣΗΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15411000 Aceites animales o vegetales €4,087
24 ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ 4 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΝΩΠΟ ΚΡΕΑΣ - ΑΡΝΙ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15115100 Cordero €246,708
25 ΤΜΗΜΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 4 - ΟΣΠΡΙΑ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €111,020
26 ΤΜΗΜΑ 5 - ΟΜΑΔΑ 4 - ΕΙΔΗ ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΚΟΤΟΠΟΥΛΟ ΝΩΠΟ - ΚΟΙΝΩΝΙΚΟ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15112130 Pollos €74,900
27 ΤΜΗΜΑ 1 - ΟΜΑΔΑ 5 - ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΟΠΩΛΕΙΟΥ - ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15000000 Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines €16,140
28 ΤΜΗΜΑ 2 - ΟΜΑΔΑ 5 - ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΟΥ - ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15811000 Productos a base de pan €7,020
29 ΤΜΗΜΑ 4 - ΟΜΑΔΑ 5 - ΕΙΔΗ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ - ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15812000 Pasteles y productos de pastelería €7,580
30 ΤΜΗΜΑ 3 - ΟΜΑΔΑ 5 - ΠΡΟΧΕΙΡΟ ΓΕΥΜΑ - ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ ΕΚΔΗΛΩΣΕΩΝ
ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
15894400 Aperitivos €6,000

Award criteria

Official publications