Προμήθεια ειδών καθαριότητος και ευπρεπισμού του Δήμου και των Νομικών του Προσώπων για 2 ετη 2024-2025
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
- Published
- 5 June 2024
- Estimated value
- €763,224
- Place of performance
- ΑΓΡΙΝΙΟ, EL631
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00330469-2024
- Reference
- 4e0b8cbb-92cb-4ee1-b140-b6aa5a889cf8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
Προμήθεια ειδών καθαριότητας, υγιεινής και ευπρεπισμού, τα οποία θα χρησιμοποιηθούν για την κάλυψη των αναγκών καθαριότητας και ευπρεπισμού των υπηρεσιών του Δήμου , των Δομών της Δ/νσης Κοινωνικής Προστασίας και Δημόσιας Υγείας του Δήμου Αγρινίου και των Νομικών του Προσώπων(δημοτικά κτήρια, σχολεία, δημοτικές εγκαταστάσεις, δημοτικοί κοινωφελείς και κοινόχρηστοι χώροι κ.τ.λ) για χρονικό διάστημα δύο (2) ετών από την ανάρτηση της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ, με δυνατότητα παράτασης τεσσάρων (4) μηνών.
Award criteria
- Price — ΟΠΩΣ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ ΣΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Awards
| Awarded to | Amount | Date |
|---|---|---|
| ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ | €58,818 | — |
Official publications
- TED · 00330469-2024 · 5 June 2024
- OJS · 108/2024 · 5 June 2024