El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας και Ευπρεπισμού για τις ανάγκες του Δήμου Καβάλας

Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

Published
27 February 2025
Submission deadline
8 April 2025, 15:00
Estimated value
€402,042
Place of performance
EL515
Procedure
Open procedure
Documents
1
Notice number
00132333-2025
Reference
b00c7e21-d14f-4048-8648-df7adc8ac70f
Official source
Official source

CPV codes

Description

Διακήρυξη Ανοιχτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού άνω των ορίων για την «Προμήθεια Ειδών Καθαριότητας και Ευπρεπισμού» για τις ανάγκες του Δήμου Καβάλας, διάρκειας δεκατριών (13) μηνών

Lots (6)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΤΜΗΜΑ 1: ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΜΕ ΦΠΑ 6%
EL515
39830000 Productos de limpieza €113,604
2 ΤΜΗΜΑ 2: ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΚΑΘΑΡΙΣΜΟΥ ΜΕ ΦΠΑ 24%
EL515
39830000 Productos de limpieza €44,291
3 ΤΜΗΜΑ 3: ΕΙΔΗ ΥΓΙΕΙΝΗΣ ΑΠΟ ΧΑΡΤΙ
EL515
33760000 Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas €70,111
4 ΤΜΗΜΑ 4: ΕΙΔΗ ΟΙΚΙΑΚΗΣ ΧΡΗΣΗΣ ΚΑΙ ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ -ΥΛΙΚΑ ΤΡΟΦΟΔΟΣΙΑΣ
EL515
39220000 Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering €9,382
5 ΤΜΗΜΑ 5: ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΣ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ
EL515
39224000 Escobas y cepillos y otros artículos de diversos tipos €86,333
6 ΤΜΗΜΑ 6: ΣΑΚΟΥΛΕΣ
EL515
19500000 Caucho y plásticos €78,321

Award criteria

Official publications