«ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (για διάστημα δύο ετών, και συγκεκριμένα για τις Ομάδες : Ομάδα 1: Τμήματα 1,2,3 , Ομάδα 2: Τμήμα 6 , Ομάδα 3: Τμήμα 7)»
Buyer: ΔΗΜΟΣ AΛΜΩΠΙΑΣ
- Published
- 23 September 2024
- Submission deadline
- 1 November 2024, 15:00
- Estimated value
- €248,331
- Place of performance
- ΑΡΙΔΑΙΑ, EL524
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00571387-2024
- Reference
- b08e6974-1fa9-44a4-979d-d60f67ff7356
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
- 33760000Papel higiénico, pañuelos, toallas y servilletas
- 33741300Antiséptico para manos
- 19640000Sacos y bolsas de polietileno para residuos
- 44423000Artículos diversos
- 39224000Escobas y cepillos y otros artículos de diversos tipos
- 39224300Escobas y cepillos y otros artículos de limpieza del hogar
- 39220000Equipo de cocina, artículos de uso doméstico y artículos de catering
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού για τις ανάγκες των εργαζομένων, των υπηρεσιών Δήμου Αλμωπίας και των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης του Δήμου Αλμωπίας για ενδεικτικό διάστημα δύο ετών από την υπογραφή των αντίστοιχων συμβάσεων και έως εξαντλήσεως τους. Τα προμηθευόμενα είδη θα καλύψουν ανάγκες για την καθαριότητα και την τήρηση των κανόνων υγιεινής στα κτίρια όπου στεγάζονται οι υπηρεσίες του Δήμου , καθώς επίσης και στους χώρους και τους εξοπλισμούς του Εργοταξίου και της Μαθητικής Εστίας και των σχολικών μονάδων Πρωτοβάθμιας και Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης προκειμένου για την ασφάλεια του μόνιμου, του έκτακτου – εποχιακού προσωπικού - προγράμματα κοινωφελούς εργασίας του ΟΑΕΔ καθώς και των μαθητών της Μαθητικής Εστίας και των μαθητών και εκπαιδευτικών σχολικών μονάδων. Τα προμηθευόμενα είδη θα πρέπει να είναι σύμφωνα με τις Τεχνικές Προδιαγραφές της αριθμ.05/2024 μελέτης της Τμήματος Διοικητικών Υπηρεσιών του Δήμου Αλμωπίας, για την σύνταξη της οποίας υποβλήθηκαν τεχνικές προδιαγραφές, ενδεικτικοί προϋπολογισμοί, όροι και υποχρεώσεις που κατατέθηκαν από τις αρμόδιες υπηρεσίες και …
Lots (4)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΟΜΑΔΑ 1: Προμήθεια Ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού του Δήμου Αλμωπίας | 39830000 Productos de limpieza | €60,842 |
| 2 | ΟΜΑΔΑ 2: Προμήθεια Ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού για τις ανάγκες των Σχολικών Μονάδων Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Αλμωπίας | 39830000 Productos de limpieza | €102,003 |
| 3 | ΟΜΑΔΑ 3: Προμήθεια Ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού για τις ανάγκες των Σχολικών Μονάδων Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Δήμου Αλμωπίας | 39830000 Productos de limpieza | €85,485 |
| 4 | «ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΙΔΩΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΥΠΡΕΠΙΣΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΝΑΓΚΕΣ ΤΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΜΟΝΑΔΩΝ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (για διάστημα δύο ετών)» | — | €248,331 |
Award criteria
- Price
- Price
- Price
- Price — Η ανάθεση της σύμβασης θα γίνει σύμφωνα με τα οριζόμενα στο άρθρο 86 του Ν.4412/2016, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά αποκλειστικά βάσει τιμής που θα…
Official publications
- TED · 00571387-2024 · 23 September 2024
- OJS · 185/2024 · 23 September 2024