ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΑΣ & ΕΝΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ(ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ)
Buyer: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
- Published
- 1 August 2024
- Submission deadline
- 10 September 2024, 15:00
- Estimated value
- €448,396
- Place of performance
- EL651
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00464486-2024
- Reference
- f5d95292-fb24-4ec5-9b73-f2f1e74f3974
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33168000Aparatos de endoscopia y endocirugía
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΤΑΞΕΩΝ ΕΝΔΟΣΚΟΠΙΑΣ & ΕΝΔΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΗΣ(ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΥΛΙΚΩΝ)
Lots (24)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1. ΣΥΣΤΗΜΑ ΣΥΓΚΡΑΤΗΣΗΣ ΟΣΤΙΚΟΥ ΚΡΗΜΝΟΥ, ΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΙΤΑΙ ΑΠΌ ΑΥΤΟΚΟΠΤΟΥΣΕΣ, ΑΥΤΟΤΡΥΠΑΝΙΖΟΥΣΕΣ ΒΙΔΕΣ ΤΙΤΑΝΙΟΥ, ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΤΡΙΩΝ ΠΛΑΚΩΝ ΚΑΙ 6 ΒΙΔΩΝ. | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €13,800 |
| 2 | 2. ΥΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΤΟ ΣΚΛΗΡΗΣ ΜΗΝΙΓΓΑΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ ΚΑΙ ΝΩΤΙΑΙΟΥ ΜΥΕΛΟΥ. ΚΑΤΆ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΒΟΕΪΟ ΠΕΡΙΚΑΡΔΙΟ. ΣΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕΓΕΘΗ. | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €24,000 |
| 3 | 3.ΛΑΒΙΔΕΣ ΔΙΠΟΛΙΚΗΣ ΔΙΑΘΕΡΜΙΑΣ ΑΝΤΙΚΟΛΛΗΤΙΚΕΣ BAYONET | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €15,200 |
| 4 | 4.ΚΛΩΒΟΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΑΠΟ ΥΛΙΚΟ PEEK ΚΑΙ ΚΡΑΜΑ ΤΙΤΑΝΙΟΥ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΕΙ ΚΛΩΒΟΣ ΑΥΤΟΚΛΕΙΔΟΥΜΕΝΟΣ ΜΕ ΑΚΙΔΕΣ ΤΙΤΑΝΙΟΥ ΚΑΤΑ ΠΡΟΤΙΜΗΣΗ ΣΤΗ ΜΕΣΟΤΗΤΑ . ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΕΡΓΑΛΕΙΑ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €24,000 |
| 5 | 5. ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΟΥ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €11,400 |
| 6 | 6.ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΓΙΑ ΣΥΣΤΗΜΑ ΔΙΕΓΧΕΙΡΗΤΙΚΟΥ ΝΕΥΡΟΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΛΕΓΧΟΥ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗΣ ΣΤΗΛΗΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €53,920 |
| 7 | 7.ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΕΥΡΟΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €30,000 |
| 8 | 8.ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΕΥΡΟΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΚΑΤΑΛΛΗΛΟ ΓΙΑ ΕΓΚΕΦΑΛΟ(Σε περίπτωση που το περιστατικό αφορά Βιοψία Εγκεφάλου) | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €20,000 |
| 9 | 9.ΣΥΣΤΗΜΑ ΝΕΥΡΟΠΛΟΗΓΗΣΗΣ ΓΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΕΙΣ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗΣ ΣΤΗΛΗΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €24,000 |
| 10 | 12.ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΡΟΣΘΙΩΝ ΑΥΧΕΝΙΚΩΝ ΒΙΔΩΝ ΚΑΙ ΠΛΑΚΩΝ ΑΠΟ ΚΡΑΜΑ ΤΙΤΑΝΙΟΥ.ΝΑ ΔΙΑΤΙΘΕΤΑΙ ΜΕ CCR ΚΑΙ CASPAR | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €2,400 |
| 11 | 10.ΑΝΑΛΩΣΙΜΟ ΣΕΤ ΣΩΛΗΝΩΣΕΩΝ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΟΥ ΥΠΕΡΗΧΗΤΙΚΟΥ ΑΝΑΡΡΟΦΗΤΗΡΑ (CUSA). | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €22,350 |
| 12 | 11.ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΙΣΘΙΑΣ ΣΠΟΝΔΥΛΟΔΕΣΙΑΣ(ΘΟΜΣΣ) | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €59,920 |
| 13 | 13. ΣΥΣΤΗΜΑ ΟΠΙΣΘΙΑΣ ΑΥΧΕΝΙΚΗΣ ΣΠΟΝΔΥΛΟΔΕΣΙΑΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €30,000 |
| 14 | 14.ΣΕΤ ΥΔΡΟΚΕΦΑΛΟΥ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €31,245 |
| 15 | 15.ΣΕΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ (κοιλιοστομίας) ΕΓΚΕΦΑΛΟΝΩΤΙΑΙΟΥ ΥΓΡΟΥ(ΕVD) | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €4,500 |
| 16 | 16.ΣΕΤ ΕΞΩΤΕΡΙΚΗΣ ΠΑΡΟΧΕΤΕΥΣΗΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΝΩΤΙΑΙΟΥ ΥΓΡΟΥ ΟΣΦΥΙΚΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΣΠΟΝΔΥΛΙΚΗΣ ΣΤΗΛΗΣ (Lumbardrain). | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €1,125 |
| 17 | 17.ΑΙΜΟΣΤΑΤΙΚΗ ΓΕΛΗ(gel) ΜΕ ΒΑΣΙΚΟ ΣΥΣΤΑΤΙΚΟ ΤΗΝ ΑΝΘΡΩΠΙΝΗ ΘΡΟΜΒΙΝΗ. | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €19,200 |
| 18 | 18.ΣΥΝΘΕΤΙΚΗ ΚΥΑΝΟΑΚΡΙΛΙΚΗ ΚΟΛΛΑ ΣΤΕΓΑΝΟ ΠΟΙΗΣΗΣ ΣΚΛΗΡΗΣ ΜΗΝΙΓΓΑΣ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΜΦΥΤΙΚΕΣ ΙΔΙΟΤΗΤΕΣ. ΘΑ ΠΡΟΤΙΜΗΘΕΙ ΚΟΛΛΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΣΕ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΔΩΜΑΤΙΟΥ ΚΑΙ ΛΕΠΤΟΥ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΟΥ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €8,000 |
| 19 | 19.ΚΑΘΕΤΗΡΕΣ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΕΝΔΟΚΡΑΝΙΟΥ ΠΙΕΣΗΣ(ICP). ΝΑ ΣΥΝΟΔΕΥΕΤΑΙ ΑΠΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΡΑΝΙΟΑΝΑΤΡΗΣΗΣ ΠΟΥ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΕΙ ΧΕΙΡΟΤΡΥΠΑΝΟ ΚΑΙ BOLT | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €6,400 |
| 20 | 20.ΜΑΝΟΜΕΤΡΟ ΜΕΤΡΗΣΗΣ ΠΙΕΣΗΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΝΩΤΙΑΙΟΥ ΥΓΡΟΥ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΚΕΝΤΗΣΗΣ | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €1,000 |
| 21 | 21.CLIPS Ν/Χ ΔΕΡΜΑΤΙΚΟΥ ΚΡΗΜΝΟΥ ΠΛΑΣΤΙΚΑ ΤΥΠΟΥ RANNEY (σε συσκευασία ) | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €9,516 |
| 22 | 22.ΟΣΤΙΚΟ ΜΟΣΧΕΥΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 10CC | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €8,000 |
| 23 | 24.ΜΟΣΧΕΥΜΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 2,5CC | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €20,680 |
| 24 | 23.ΟΣΤΙΚΟ ΜΟΣΧΕΥΜΑ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΓΕΛΗΣ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5CC | 33168000 Aparatos de endoscopia y endocirugía | €7,740 |
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής
Official publications
- TED · 00464486-2024 · 1 August 2024
- OJS · 149/2024 · 1 August 2024
Other tenders from ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ (CPV:79713000-5) του Π.Γ.Ν.Τρίπολης και του Τομέα παροχής υπηρεσιών Ψυχικής Υγείας της 6ης Δ.Υ.Πε-Πε.Δ.Υ.Ψ.Υ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (Α/ Α ΕΣΗΔΗΣ: 369250) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV:…
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV: 33111730-7 )"
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV: 33111730-7 )"