ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ»
Buyer: Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
- Published
- 17 May 2024
- Submission deadline
- 20 June 2024, 14:00
- Estimated value
- €195,803
- Place of performance
- EL612
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00294292-2024
- Reference
- f5310f40-3106-45c6-94b2-accece173fb5
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33181000Dispositivos para hemodiálisis
Description
ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 18_2024 Ηλεκτρονικού Διεθνή Δημοσίου Ανοικτού Διαγωνισμού (συστημικός αριθμός 349949) για την προμήθεια «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ» (CPV: 33181000-2) στο πλαίσιο του Προγραμματισμού Διαγωνισμών Προμηθειών – Υπηρεσιών Διαχειριστικού έτους 2023 για τις ανάγκες του Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ προϋπολογιζόμενης δαπάνης €195.803,25 πλέον Φ.Π.Α. ήτοι 210.675,20€ με Φ.Π.Α. με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη, προσφορά μόνο βάσει τιμής, , με δικαίωμα παράτασης μέχρι την εξάντληση των ποσοτήτων και όχι πέραν του ενός (1) έτους.
Lots (8)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | LOT-0001 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 2 | LOT-0002 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 3 | LOT-0003 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 4 | LOT-0004 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 5 | LOT-0005 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 6 | LOT-0006 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 7 | LOT-0007 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
| 8 | LOT-0008 | 33181000 Dispositivos para hemodiálisis | — |
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00294292-2024 · 17 May 2024
- OJS · 96/2024 · 17 May 2024