El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ»

Buyer: Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ

Published
17 May 2024
Submission deadline
20 June 2024, 14:00
Estimated value
€171,610
Place of performance
EL612
Procedure
Open procedure
Notice number
00294165-2024
Reference
b825573f-1f5b-4b9d-9609-dfd1f495aa9b
Official source
Official source

CPV codes

Description

ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 19_2024 Ηλεκτρονικού Διεθνή Δημοσίου Ανοικτού Διαγωνισμού (συστημικός αριθμός 350301) για την προμήθεια «ΔΙΑΤΑΞΕΙΣ ΝΕΦΡΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ» (CPV: 33181000-2) στο πλαίσιο του Προγραμματισμού Διαγωνισμών Προμηθειών – Υπηρεσιών Διαχειριστικού έτους 2023 για τις ανάγκες του Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ προϋπολογιζόμενης δαπάνης €171.610,00 πλέον Φ.Π.Α. ήτοι 189.229,30€ με Φ.Π.Α. με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη, προσφορά μόνο βάσει τιμής, , με δικαίωμα παράτασης μέχρι την εξάντληση των ποσοτήτων και όχι πέραν του ενός (1) έτους.

Lots (12)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 LOT-0001
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
2 LOT-0002
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
3 LOT-0003
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
4 LOT-0004
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
5 LOT-0005
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
6 LOT-0006
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
7 LOT-0007
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
8 LOT-0008
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
9 LOT-0009
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
10 LOT-0010
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
11 LOT-0011
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis
12 LOT-0012
EL612
33181000 Dispositivos para hemodiálisis

Award criteria

Official publications