ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΕ ΕΤΗΣΙΑ ΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΥΨΗ ΤΩΝ ΑΝΑΓΚΩΝ ΤΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΓΕΝΙΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
Buyer: ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
- Published
- 20 December 2024
- Submission deadline
- 29 January 2025, 15:00
- Estimated value
- €621,369
- Place of performance
- ΤΡΙΠΟΛΗ, EL651
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00783079-2024
- Reference
- 9b450fb7-0ae1-48ae-b912-67c54558977f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15000000Alimentos, bebidas, tabaco y productos afines
- 15119000Carnes diversas
- 15112130Pollos
- 15211000Filetes de pescado
- 15331100Legumbres y hortalizas frescas o congeladas
- 15300000Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos
- 15411110Aceite de oliva
- 15500000Productos lácteos
Description
ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΣΕ ΕΤΗΣΙΑ ΒΑΣΗ: 1η ΟΜΑΔΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΚΡΕΑΤΑ, 2η ΟΜΑΔΑ: ΝΩΠΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ, 3η ΟΜΑΔΑ:ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ –ΨΑΡΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ, 4η ΟΜΑΔΑ: ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ & ΛΑΧΑΝΙΚΑ, 5η ΟΜΑΔΑ: ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ, 6η ΟΜΑΔΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΥΡΙΑ, 7η ΟΜΑΔΑ: ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ, 8η ΟΜΑΔΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΩΠΟΛΕΙΟΥ, 9η ΟΜΑΔΑ : ΠΑΤΑΤΕΣ ΑΠΟΦΛΕΙΩΜΕΝΕΣ, 10η ΟΜΑΔΑ : ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ, 11η ΟΜΑΔΑ: ΓΛΥΚΑ.
Lots (11)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | 1ο ΤΜΗΜΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΝΩΠΑ ΚΡΕΑΤΑ | 15119000 Carnes diversas | €96,532 |
| 2 | 2ο ΤΜΗΜΑ: ΝΩΠΑ ΚΟΤΟΠΟΥΛΑ | 15112130 Pollos | €60,020 |
| 3 | 3ο ΤΜΗΜΑ: ΚΑΤΕΨΥΓΜΕΝΑ –ΨΑΡΙΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15211000 Filetes de pescado | €53,445 |
| 4 | 4ο ΤΜΗΜΑ: ΦΡΕΣΚΑ ΦΡΟΥΤΑ ΛΑΧΑΝΙΚΑ | 15300000 Frutas, legumbres y hortalizas y productos conexos | €46,154 |
| 5 | 5ο ΤΜΗΜΑ: ΕΛΑΙΟΛΑΔΟ | 15411110 Aceite de oliva | €47,450 |
| 6 | 6ο ΤΜΗΜΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΤΥΡΙΑ | 15540000 Queso | €29,292 |
| 7 | 7ο ΤΜΗΜΑ: ΓΙΑΟΥΡΤΙΑ | 15551300 Yogur | €22,500 |
| 8 | 8ο ΤΜΗΜΑ: ΔΙΑΦΟΡΑ ΕΙΔΗ ΠΑΝΤΩΠΟΛΕΙΟΥ | 15800000 Productos alimenticios diversos | €159,079 |
| 9 | 9ο ΤΜΗΜΑ: ΠΑΤΑΤΕΣ ΑΠΟΦΛΕΙΩΜΕΝΕΣ | 03212100 Patatas | €11,440 |
| 10 | 10ο ΤΜΗΜΑ: ΕΙΔΗ ΑΡΤΟΠΟΙΙΑΣ | 15811100 Pan | €94,535 |
| 11 | 11ο ΤΜΗΜΑ: ΓΛΥΚΑ | 15812200 Pasteles | €1,021 |
Award criteria
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής, (το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) υπολογιζόμενο στην νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής, (το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) υπολογιζόμενο στην νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής, (το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) υπολογιζόμενο στην νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής, (το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) υπολογιζόμενο στην νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής, (το μεγαλύτερο ποσοστό έκπτωσης επί τοις εκατό (%) υπολογιζόμενο στην νόμιμα διαμορφούμενη κάθε φορά μέση…
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
- Price — Η πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά η οποία προσδιορίζεται βάσει της τιμής.
Official publications
- TED · 00783079-2024 · 20 December 2024
- OJS · 248/2024 · 20 December 2024
Other tenders from ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ¨Η ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑ"
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΑΡΟΧΗ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΦΥΛΑΞΗΣ (CPV:79713000-5) του Π.Γ.Ν.Τρίπολης και του Τομέα παροχής υπηρεσιών Ψυχικής Υγείας της 6ης Δ.Υ.Πε-Πε.Δ.Υ.Ψ.Υ.…
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΦΟΡΩΝ ΕΙΔΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΑΝΟΙΚΤΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ (Α/ Α ΕΣΗΔΗΣ: 369250) ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV:…
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV: 33111730-7 )"
- ΣΥΜΒΑΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ "ΥΛΙΚΑ ΑΙΜΟΔΥΝΑΜΙΚΟΥ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ (CPV: 33111730-7 )"