προμήθεια «Aντιδραστηρίων Μικροβιολογικού Εργαστηρίου»
Buyer: Π.Γ.Ν. ΛΑΡΙΣΑΣ
- Published
- 7 March 2024
- Submission deadline
- 15 April 2024, 15:00
- Estimated value
- €280,000
- Place of performance
- ΛΑΡΙΣΑ, EL612
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00139617-2024
- Reference
- 8e6d60f5-70a2-4883-ae2b-b41ce4817cda
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33698100Cultivos microbiológicos
Description
Ηλεκτρονικός Δημόσιος Ανοικτός Διαγωνισμός άνω των ορίων (συστημικός αριθμός 346357) για την προμήθεια «Aντιδραστηρίων Μικροβιολογικού Εργαστηρίου» (CPV: 33698100-0 «Καλλιέργειες Μικροβιολογίας») για τις εξάμηνες ανάγκες του Πανεπιστημιακού Γενικού Νοσοκομείου Λάρισας, με κριτήριο κατακύρωσης την πλέον συμφέρουσα από οικονομική άποψη προσφορά μόνο βάσει τιμής, με δικαίωμα παράτασης μέχρι την εξάντληση των ποσοτήτων και όχι πέραν των έξι (6) μηνών
Award criteria
- Price — ΧΑΜΗΛΟΤΕΡΗ ΤΙΜΗ
Official publications
- TED · 00139617-2024 · 7 March 2024
- OJS · 48/2024 · 7 March 2024