Προμήθεια Αντιδραστηρίων για βιοχημικούς αναλυτές
Buyer: Διοίκηση 1ης Υγειονομικής Περιφέρειας (Υ.ΠΕ.) Αττικής
- Published
- 10 September 2025
- Submission deadline
- 15 October 2025, 13:00
- Estimated value
- €1,741,925
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00591273-2025
- Reference
- 507513c4-62be-49f5-a07d-9858f8b11849
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696300Reactivos químicos
Description
Προμήθεια « Αντιδραστηρίων για βιοχημικούς αναλυτές των μικροβιολογικών εργαστηρίων για δεκατέσσερα (14) Κέντρα Υγείας αρμοδιότητας 1ης Υ.ΠΕ. Αττικής με παραχώρηση συνοδού εξοπλισμού αναλυτή » για διάστημα τριών ετών.
Official publications
- TED · 00591273-2025 · 10 September 2025
- OJS · 173/2025 · 10 September 2025
Other tenders from Διοίκηση 1ης Υγειονομικής Περιφέρειας (Υ.ΠΕ.) Αττικής
- ΑΑ ΕΣΗΔΗΣ 507104
- ΑΑ ΕΣΗΔΗΣ 389708
- ΑΑ ΕΣΗΔΗΣ 389708
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων»…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων»…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων -…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων -…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων -…
- Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού για τα Κέντρα Υγείας - Προμήθεια Ιατροτεχνολογικού Εξοπλισμού Μονάδων Διαχείρισης Χρονίων Παθήσεων -…
- ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ ΥΠ' ΑΡ. 13/2025 Διεθνούς Δημόσιου Ανοικτού Ηλεκτρονικού Διαγωνισμού (άνω των ορίων), για την προμήθεια « Οδοντιατρικών και…