Προμήθεια ανιχνευτών, λογισμικού και συντήρησης του τηλεμετρικού δικτύου ραδιενέργειας περιβάλλοντος
Buyer: ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
- Published
- 24 September 2025
- Submission deadline
- 23 October 2025, 15:00
- Estimated value
- €1,575,000
- Place of performance
- ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΤΤΙΚΗΣ, EL301
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00625123-2025
- Reference
- db27069a-567c-4ccf-bdf1-cf970ed0f099
- Official source
- Official source
CPV codes
- 35121900Detectores de radar
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 50000000Servicios de reparación y mantenimiento
Description
Αντικείμενο του διαγωνισμού είναι η προμήθεια, εγκατάσταση, θέση σε λειτουργία και συντήρηση σταθμών μέτρησης ραδιενέργειας περιβάλλοντος.
Award criteria
- Quality — Όπως περιγράφεται στην διακήρυξη
Official publications
- TED · 00625123-2025 · 24 September 2025
- OJS · 183/2025 · 24 September 2025
Other tenders from ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ
- Εκτέλεση μετρήσεων της εκπεμπόμενης Ηλεκτρομαγνητικής Ακτινοβολίας από 4000 σταθμούς κεραιών σε όλη τη χώρα» (2000 για το έτος 2027 και…
- Προμήθεια ανιχνευτών, λογισμικού και συντήρησης του τηλεμετρικού δικτύου ραδιενέργειας περιβάλλοντος
- Προμήθεια ανιχνευτών, λογισμικού και συντήρησης του τηλεμετρικού δικτύου ραδιενέργειας περιβάλλοντος
- Εκτέλεση μετρήσεων της εκπεμπόμενης Ηλεκτρομαγνητικής Ακτινοβολίας από 4000 σταθμούς κεραιών σε όλη τη χώρα» (2000 για το έτος 2025 και…