Προμήθεια ανεμπότιστων ξύλινων βραχιόνων
Buyer: ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- Published
- 16 September 2024
- Submission deadline
- 18 October 2024, 10:00
- Estimated value
- €1,286,996
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00553708-2024
- Reference
- 7ad6dc4b-bd6c-4531-b963-631606e83fd8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 34928210Postes de madera
Description
Ανεμπότιστοι ξύλινοι βραχίονες [τρία (3) είδη]
Award criteria
- Price — ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ
Official publications
- TED · 00553708-2024 · 16 September 2024
- OJS · 180/2024 · 16 September 2024
Other tenders from ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΔΙΚΤΥΟΥ ΔΙΑΝΟΜΗΣ ΗΛΕΚΤΡΙΚΗΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Α.Ε.
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- Προμήθεια ανεμπότιστων ξύλινων στύλων.
- Προμήθεια ανεμπότιστων ξύλινων στύλων.
- Ασφάλιση Αστικής Ευθύνης έναντι τρίτων των Στελεχών Φιοίκησης της ΔΕΔΔΗΕ Α.Ε.
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- Υλοποίηση «με το κλειδί στο χέρι» του νέου Κέντρου Διανομής (Κ/Δ) 150/20 kV –GIS κλειστού τύπου Κερατέας και της διπλής διασυνδετικής…
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»
- «Προμήθεια, εγκατάσταση και συντήρηση πυροσβεστικού συστήματος Υ/Σ και Κ/Δ ΔΕΔΔΗΕ»
- ΥΛΟΠΟΙΗΣΗ ΤΡΙΩΝ (3) ΥΠΟΒΡΥΧΙΩΝ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΕΩΝ: «ΚΑΛΥΜΝΟΣ-ΛΕΡΟΣ», «ΛΕΡΟΣ-ΛΕΙΨΟΙ» ΚΑΙ «ΛΕΥΚΑΔΑ–ΣΠΑΡΤΗ-ΣΚΟΡΠΙΟΣ»