Προκήρυξη για την προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού αριθμ. μελέτης 861/2023
Buyer: ΔΗΜΟΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ-ΕΥΟΣΜΟΥ
- Published
- 6 March 2024
- Submission deadline
- 10 April 2024, 14:00
- Estimated value
- €226,836
- Place of performance
- Θεσσαλονίκη, EL522
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00137912-2024
- Reference
- 7ce7f201-2352-4f39-a6be-793603d26db8
- Official source
- Official source
CPV codes
- 39830000Productos de limpieza
Description
Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια ειδών καθαριότητας και ευπρεπισμού αριθμ. μελέτης 861/2023
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Ομάδα Α/ Προϊόντα καθαρισμού | 39830000 Productos de limpieza | €15,088 |
| 2 | Σάκοι και τσάντες απορριμμάτων από πολυαιθυλένιο | 19640000 Sacos y bolsas de polietileno para residuos | €63,710 |
| 3 | Προϊόντα υγιεινής από χαρτί | 33771000 Productos de papel para uso sanitario | €100,313 |
| 4 | Προϊόντα ατομικής περιποίησης & Βρεφικές πάνες | 33700000 Productos para la higiene personal | €3,959 |
| 5 | Απορρυπαντικά | 39831200 Detergentes | €43,766 |
Award criteria
- Price — όπως προβλέπεται στη διακήρυξη
- Price
- Price
- Price
- Price
Official publications
- TED · 00137912-2024 · 6 March 2024
- OJS · 47/2024 · 6 March 2024