El Vínculo El Vínculo.
Closed European Union Supplies

Προκήρυξη διεθνούς ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια δώδεκα συστημάτων υγρής χρωματογραφίας για τις Υπηρεσίες του Γ.Χ.Κ. και την παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας)

Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ

Published
18 December 2023
Submission deadline
23 January 2024, 23:30
Estimated value
€1,537,500
Place of performance
EL303
Procedure
Open procedure
Notice number
00766037-2023
Reference
3fa768c2-1179-4056-9d5e-bdcc116d94c8
Official source
Official source

CPV codes

Description

Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια δώδεκα συστημάτων υγρής χρωματογραφίας για τις Υπηρεσίες του Γ.Χ.Κ. και η παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας) και συγκεκριμένα: ΕΙΔΟΣ 1: Υγρή χρωματογραφία υψηλής απόδοσης HPLC – DAD – RI & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (7 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 2: Υγρή χρωματογραφία υψηλής απόδοσης HPLC -FLD – DAD & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιo) ΕΙΔΟΣ 3: Υγρή χρωματογραφία υπερυψηλής πίεσης UPLC – FLD - DAD, με σύστημα παραγωγοποίησης & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 4: Υγρή χρωματογραφία με διαδοχική φασματομετρία μάζας, UPLC - MS/MS & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια) Τα τεχνικά χαρακτηριστικά των δώδεκα συστημάτων υγρής χρωματογραφίας για τις Υπηρεσίες του Γ.Χ.Κ., η παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας και οι λοιπές απαιτήσεις περιγράφονται αναλυτικά στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α’ της διακήρυξης Προσφορές υποβάλλον…

Lots (4)

LotDescriptionCPV codeAmount
1 ΕΙΔΟΣ 1: Υγρή χρωματογραφία υψηλής απόδοσης HPLC – DAD – RI & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (7 τεμάχια)
EL622
38432200 Cromatógrafos €367,500
2 ΕΙΔΟΣ 2: Υγρή χρωματογραφία υψηλής απόδοσης HPLC -FLD – DAD & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιo)
EL303
38432200 Cromatógrafos €64,000
3 ΕΙΔΟΣ 3: Υγρή χρωματογραφία υπερυψηλής πίεσης UPLC – FLD - DAD, με σύστημα παραγωγοποίησης & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια)
EL307
38432200 Cromatógrafos €256,000
4 ΕΙΔΟΣ 4: Υγρή χρωματογραφία με διαδοχική φασματομετρία μάζας, UPLC - MS/MS & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια)
EL307
38432200 Cromatógrafos €850,000

Award criteria

Official publications