Προκήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού διαγωνισμού για την προμήθεια πυκνόμετρων για τις ανάγκες των εργαστηρίων του Γ.Χ.Κ
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Published
- 17 October 2024
- Submission deadline
- 25 November 2024, 23:30
- Estimated value
- €179,000
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00629298-2024
- Reference
- 8bfdf8f0-c960-4f60-8a6a-8d484125c1df
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38425800Densitómetros
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια πυκνομέτρων, για τις ανάγκες των εργαστηρίων του ΓΧΚ και συγκεκριμένα: ΕΙΔΟΣ 1: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΗ (2 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 2: ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΜΠΥΡΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ (2 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 3: ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΗΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) ΕΙΔΟΣ 4: ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ & ΙΞΩΔΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) ΕΙΔΟΣ 5: ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) τα τεχνικά χαρακτηριστικά των πυκνομέτρων και οι λοιπές απαιτήσεις περιγράφονται αναλυτικά στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α’ της διακήρυξης. Προσφορές υποβάλλονται για ένα για περισσότερα από ένα ή για όλα τα ζητούμενα είδη. Σημειώνεται ότι κάθε προσφορά πρέπει να αφορά ολόκληρη την ποσότητα του υπό προμήθεια είδους, όπως αυτό περιγράφεται στο Παράρτημα Α΄. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 221.960,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% (χωρίς Φ.Π.Α. : 179.000,00 € πλέον Φ.Π.Α. (24 %): 47.964,00€) Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται από την ημερομηνία ανάρτησης της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ μέχρι την ολοκλήρωση των εξής σταδίων: - παράδοση του …
Lots (5)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΟΣ 1: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ ΓΙΑ ΚΑΥΣΙΜΑ ΜΕ ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΗ (2 τεμάχια) | 38425800 Densitómetros | €56,000 |
| 2 | ΕΙΔΟΣ 2: ΣΥΣΤΗΜΑ ΑΝΑΛΥΣΗΣ ΜΠΥΡΑΣ ΑΥΤΟΜΑΤΟΠΟΙΗΜΕΝΟ (2 τεμάχια) | 38425800 Densitómetros | €64,000 |
| 3 | ΕΙΔΟΣ 3: ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΔΕΙΓΜΑΤΟΛΗΠΤΗΣ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) | 38425800 Densitómetros | €12,000 |
| 4 | ΕΙΔΟΣ 4: ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ & ΙΞΩΔΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) | 38425800 Densitómetros | €25,000 |
| 5 | ΕΙΔΟΣ 5: ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΟ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ ΠΥΚΝΟΜΕΤΡΟ (1 τεμάχιο) | 38425800 Densitómetros | €22,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00629298-2024 · 17 October 2024
- OJS · 203/2024 · 17 October 2024
Other tenders from ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια υπηρεσιών μεταφορών και ταχυμεταφορών για τις ανάγκες του Γενικού Χημείου…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.