Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συσκευών απόσταξης, διήθησης ή επαναδιύλισης για τις Υπηρεσίες του Γ.Χ.Κ. και την παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας)
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Published
- 18 December 2024
- Submission deadline
- 4 February 2025, 23:30
- Estimated value
- €193,999
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00774504-2024
- Reference
- ad3b9cd6-7f5b-4ee3-81d1-d5aec3b4d4d2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 42910000Aparatos de destilación, filtración o rectificación
- 50324200Servicios de mantenimiento preventivo
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια συσκευών απόσταξης, διήθησης ή επαναδιύλισης για τις Υπηρεσίες του Γ.Χ.Κ. και την παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας) και συγκεκριμένα: ΕΙΔΟΣ 1: Συσκευή αυτόματης απόσταξης & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (4 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 2: Αυτόματη αποστακτική συσκευή αλκοολούχων ποτών μαζί με ψυχόμενο κυκλοφορητή νερού & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιo) ΕΙΔΟΣ 3: Αυτόματη συσκευής προσδιορισμού σημείου απόφραξης ψυχρού φίλτρου (CFPP) & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια) Προσφορές υποβάλλονται για ένα, για περισσότερα από ένα ή για όλα τα ζητούμενα είδη, όπως αυτά περιγράφονται στο Παράρτημα Α΄της διακήρυξης.. Σημειώνεται ότι κάθε προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τη συνολική ποσότητα του προσφερόμενου είδους. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 240.558,76€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% (χωρίς Φ.Π.Α. : 193.999,00 € πλέον Φ.Π.Α. (24 %): 46.559,76€). Η σύμβαση θα…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΟΣ 1: Συσκευή αυτόματης απόσταξης & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (4 τεμάχια) | 42910000 Aparatos de destilación, filtración o rectificación | €115,000 |
| 2 | ΕΙΔΟΣ 2: Αυτόματη αποστακτική συσκευή αλκοολούχων ποτών μαζί με ψυχόμενο κυκλοφορητή νερού & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιo) | 42910000 Aparatos de destilación, filtración o rectificación | €14,899 |
| 3 | ΕΙΔΟΣ 3: Αυτόματη συσκευής προσδιορισμού σημείου απόφραξης ψυχρού φίλτρου (CFPP) & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια) | 42910000 Aparatos de destilación, filtración o rectificación | €64,100 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00774504-2024 · 18 December 2024
- OJS · 246/2024 · 18 December 2024
Other tenders from ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια υπηρεσιών μεταφορών και ταχυμεταφορών για τις ανάγκες του Γενικού Χημείου…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.