Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συσκευών αναλύσεων των εργαστηρίων καυσίμων του Γ.Χ.Κ. και για την παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας)
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 27 January 2025, 23:30
- Estimated value
- €189,750
- Place of performance
- ΑΘΗΝΑ, EL303
- Procedure
- Open procedure
- Notice number
- 00791253-2024
- Reference
- ad3b9cd6-7f5b-4ee3-81d1-d5aec3b4d4d2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 38432000Aparatos de análisis
- 50324200Servicios de mantenimiento preventivo
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια συσκευών αναλύσεων των εργαστηρίων καυσίμων του ΓΧΚ και η παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (διετής δωρεάν παροχή υπηρεσιών εγγύησης καλής λειτουργίας και τριετής παροχή υπηρεσιών επέκτασης της εγγύησης καλής λειτουργίας) και συγκεκριμένα: ΕΙΔΟΣ 1: Συσκευή ογκομετρικού προσδιορισμού υγρασίας κατά Karl Fischer, με εξάρτημα για μέτρηση υγρασίας σε μαζούτ (1 τεμάχιο) ΕΙΔΟΣ 2: Συσκευή προσδιορισμού κινηματικού ιξώδους αυτόματη (2 τεμάχια) ΕΙΔΟΣ 3: Συσκευή σημείου ανάφλεξης (1 τεμάχιο) Προσφορές υποβάλλονται για ένα, για περισσότερα από ένα ή για όλα τα ζητούμενα είδη, όπως αυτά περιγράφονται στο Παράρτημα Α' της Διακήρυξης. Σημειώνεται ότι κάθε προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τη συνολική ποσότητα του προσφερόμενου είδους. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 189.750,00 € πλέον Φ.Π.Α. (24%) 45.540,00€, ήτοι συνολικά 235.290,00€. Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται από την ημερομηνία ανάρτησης της σύμβασης στο ΚΗΜΔΗΣ μέχρι την ολοκλήρωση των εξής σταδίων: - παράδοση του κάθε υπό προμήθεια είδο…
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | ΕΙΔΟΣ 1: Συσκευή ογκομετρικού προσδιορισμού υγρασίας κατά Karl Fischer, με εξάρτημα για μέτρηση υγρασίας σε μαζούτ & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιo) | 38432000 Aparatos de análisis | €28,750 |
| 2 | ΕΙΔΟΣ 2: Συσκευή προσδιορισμού κινηματικού ιξώδους αυτόματη & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (2 τεμάχια) | 38432000 Aparatos de análisis | €138,000 |
| 3 | ΕΙΔΟΣ 3: Συσκευή σημείου ανάφλεξης & παροχή υπηρεσιών πενταετούς διάρκειας εγγύησης καλής λειτουργίας (1 τεμάχιο) | 38432000 Aparatos de análisis | €23,000 |
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00791253-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024
Other tenders from ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια υπηρεσιών μεταφορών και ταχυμεταφορών για τις ανάγκες του Γενικού Χημείου…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.