Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια αντιδραστηρίων εργαστηρίων, για τις ανάγκες των εργαστηρίων του Γ.Χ.Κ.
Buyer: ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Published
- 23 December 2024
- Submission deadline
- 4 February 2025, 23:30
- Estimated value
- €199,500
- Place of performance
- EL303
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Notice number
- 00791012-2024
- Reference
- ad3b9cd6-7f5b-4ee3-81d1-d5aec3b4d4d2
- Official source
- Official source
CPV codes
- 33696500Reactivos de laboratorio
Description
Αντικείμενο της σύμβασης είναι η προμήθεια αντιδραστηρίων εργαστηρίων για τις ανάγκες των εργαστηρίων του Γ.Χ.Κ. Τα τεχνικά χαρακτηριστικά των αντιδραστηρίων εργαστηρίων και οι λοιπές απαιτήσεις περιγράφονται αναλυτικά στο ΠΑΡΑΡΤΗΜΑ Α’ της διακήρυξης το οποίο αποτελεί αναπόσπαστο μέρος αυτής και συγκεκριμένα: ΠΙΝΑΚΑΣ 1 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ HACK 75 ΕΙΔΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 2 ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ MERCK 28 ΕΙΔΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 3 ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ 210 ΕΙΔΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 4 ΑΝΟΡΓΑΝΑ ΑΝΤΙΔΡΑΣΤΗΡΙΑ 115 ΕΙΔΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 5 ΧΡΩΣΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΔΕΙΚΤΕΣ 41 ΕΙΔΗ ΠΙΝΑΚΑΣ 6 ΑΝΑΛΩΣΙΜΑ ΗΛΕΚΤΡΟΦΟΡΗΣΗΣ 7 ΕΙΔΗ ΣΥΝΟΛΟ ΕΙΔΩΝ 476 Προσφορές υποβάλλονται για ένα, για περισσότερα από ένα ή για όλα τα ζητούμενα είδη (476), όπως αυτά περιγράφονται στο Παράρτημα Α΄ της Διακήρυξης. Σημειώνεται ότι κάθε προσφορά πρέπει να περιλαμβάνει τη συνολική ποσότητα του προσφερόμενου είδους. Η εκτιμώμενη αξία της σύμβασης ανέρχεται στο ποσό των 247.380,00€ συμπεριλαμβανομένου Φ.Π.Α. 24% (εκτιμώμενη αξία χωρίς Φ.Π.Α. : 199.500,00 € πλέον Φ.Π.Α. (24 %): 47.880,00€) Η σύμβαση θα ανατεθεί με το κριτήριο της πλέον συμφέρουσας από οικονομική άποψη προσφοράς, βάσει της τιμής. Η διάρκεια της σύμβασης ορίζεται εντός τεσσάρων (4) μηνών από την επομένη της ημερομηνία ανάρτησης …
Award criteria
- Price
Official publications
- TED · 00791012-2024 · 23 December 2024
- OJS · 249/2024 · 23 December 2024
Other tenders from ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ ΑΡΧΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΕΣΟΔΩΝ - ΓΕΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΓΕΝΙΚΟΥ ΧΗΜΕΙΟΥ ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΣ
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια συμβολαίων συντήρησης, για την κάλυψη των αναγκών συντήρησης και επισκευής…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την προμήθεια υπηρεσιών μεταφορών και ταχυμεταφορών για τις ανάγκες του Γενικού Χημείου…
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.
- Προκήρυξη ανοικτού διαγωνισμού άνω των ορίων για την παροχή υπηρεσιών καθαριότητας για τις ανάγκες των Υπηρεσιών του Γ.Χ.Κ.