Προκήρυξη 03/2024
Buyer: 95 ΑΔΤΕ
- Published
- 12 April 2024
- Submission deadline
- 15 May 2024, 14:00
- Estimated value
- €187,350
- Place of performance
- EL421
- Procedure
- Open procedure
- Documents
- 1
- Notice number
- 00217625-2024
- Reference
- 1393173d-7e32-43eb-bce3-4bf106bd107f
- Official source
- Official source
CPV codes
- 15981000Agua mineral
Description
Προκήρυξη Δημόσιου Διαγωνισμού Προμήθειας εμφιαλωμένου νερού για ανάγκες 95 ΑΔΤΕ
Lots (3)
| Lot | Description | CPV code | Amount |
|---|---|---|---|
| 1 | Προμήθεια εμφιαλωμένου Φυσικού μεταλλικού νερού σε συσκευασία 0,5 λίτρων για ανάγκες 95 ΑΔΤΕ πλην ν. Καρπάθου | 15981000 Agua mineral | €67,275 |
| 2 | Προμήθεια εμφιαλωμένου Φυσικού μεταλλικού νερού σε συσκευασία 0,5 λίτρων για ανάγκες ν. Καρπάθου | 15981000 Agua mineral | €12,075 |
| 3 | Προμήθεια εμφιαλωμένου Φυσικού μεταλλικού νερού σε συσκευασία 1,5 λίτρων για ανάγκες 95 ΑΔΤΕ | 15981000 Agua mineral | €72,000 |
Award criteria
- Price — Όπως καθορίζεται στους όρους της Διακήρυξης
Official publications
- TED · 00217625-2024 · 12 April 2024
- OJS · 73/2024 · 12 April 2024