Programinė įranga (seno CVP IS Nr. 600472)
Buyer: VĮ Registrų centras
- Published
- 3 December 2024
- Submission deadline
- 9 June 2026, 10:00
- Estimated value
- €25,000,000
- Procedure
- Open procedure
- Lots
- 1
- Documents
- 1
- Notice number
- 00738593-2024
- Reference
- d4a80666-bfef-48f7-8c81-3133d8226d52
- Official source
- Official source
CPV codes
- 48000000Paquetes de software y sistemas de información
- 48732000Paquetes de software de seguridad de datos
- 48820000Servidores
- 48900000Paquetes de software y sistemas informáticos diversos
- 48980000Lenguajes y herramientas de programación
- 48200000Paquetes de software de conexión en red, Internet e intranet
- 48219300Paquetes de software de administración
- 48321000Paquetes de software de diseño asistido por ordenador (DAO)
Description
Šioje dinaminėje pirkimo sistemoje yra tęsiama senoje CVP IS 2022-05-04 paskelbta dinaminė pirkimo sistema Nr. 600472. Naujas skelbimas sukurtas tik informavimo tikslais. Pirkimo dokumentai ir skelbimas apie pirkimą yra paskelbti senoje CVP IS, tiesioginė nuoroda: 240509-2022. Šioje sistemoje bus skelbiami tik po 2024-12-01 atlikti pirkimo dokumentų patikslinimai.
Official publications
- TED · 00738593-2024 · 3 December 2024
- OJS · 235/2024 · 3 December 2024